Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire gáz ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy férfi sértődékeny? Mit tegyek, ha emiatt napokig nem keres, majd visszajön, hogy neki idő kellett, átgondolta?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Dobd ki. Kinek kell hisztis ember? Vagy változzon meg,vagy tűzzen el. Nekem biztos nem hiányozna ez az állandó agybaj!
2019. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nem is sértődött meg, csak más volt a képben, most meg mászna vissza. Jó kifogás sose rossz.
2019. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%

Ha már sértődős típus és a sértődés jogosan történt, akkor lehetne benne annyi büszkeség, hogy nem puncsolja vissza magát hozzád soha többé.

Így csak egy behódoló pancser. Egyébként szerintem is másik nő lehet képben nála, csak az nem nagyon akart neki összejönni és most ha ló nincs, jó a szamár is alapon megint téged keresgél.

Gáz! Dobd ki!

2019. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem küldd vissza oda, ahol napokig volt... Tudod, amikor nem hiányoztál neki!
2019. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Engem zavar. Én nem vagyok az. Hisztis kislányul viselkedő elvileg férfi nem kell. Férfi kell. Cserébe én nem hisztizek mert nem vagyok olyan. De ez hogy valaki keptelen kinyögni ha valami baja és napokig valaszra sem méltat...nemár.
2019. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másik nő nincs képben, vitatkoztunk ,egyik pillanatban még minden nagyon jó volt, majd hirtelen egy mondatom után úgy megsértődött, hogy napokig nem volt elérhető. A mondat kb olyan volt, aminek semmi jelentőséget nem kellett volna tulajdonítania. Koràbban is érdekes volt számomra, hogy ha összevesztünk ő sosem azon volt h megbeszéljük, inkàbb rám hagyta. Majd lehiggadt és óràk múlva jött újra. Mindig utáltam ha egy férfi sértődékeny, de nagyon szeretem őt, csak ez ìgy nem egyszerű.
2019. máj. 14. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Én elhajtanám a francba. Egy férfi ne legyen hisztis. Borzasztó lesz vele élni, megsúgom neked. (Rokonságunkban is van ilyen, rokonként is borzalmas, és nevetséges is.)
2019. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Se a kérdésben, se a kérdéshez írt hozzászólásban nem szerepel, hogy pontosan mit jelent az, hogy sértődékeny. Valami konkrétumot írhattál volna, mert lehetséges, hogy neked olyan dolog a semmiség, ami másnak nem.

A sértődékeny szót szeretik az emberek olyan dolgokra odavágni, amit szimplán nem értenek.

2019. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!