Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Párommal szakitottunk. Én mondtam ki hogy már nem akarok tőle semmit akkor sem ha gyerekünk lesz. De nem érti meg hogy a gyerek miatt nem akarok vele maradni. Egy nap 5x leírja nekem hogy mindennél jobban szeret. De ezt miért nem akkor mutatta ki amikor még jó volt a kapcsolatunk? Úgy viselkedett mint egy nagy gyerek. Mindig ő legyen a középpontban. Én már semmit sem érzek iránta és szerintem ő ezen elsiklik mert csak azt irkálja hogy szeretne harmonikus családot. De én már nem tervezek vele. Most én érzem magam szarul de valahol ideges is vagyok mert értetlen. Mondtam ha nem születne gyerekünk akkor már nem is beszélnénk. De azért gondoljam végig. Én viszont óvni szeretném magam és a babát attól ami eddig volt. A veszekedés és feszültség nem tesz jót egyikünknek sem. Persze most már bevallja hogy túlzásba vitte a dolgokat. Viszont engem ez a bocsánatkérés már hidegen hagy. Ti mit tennétek? Válaszokat előre is köszönöm!


31N


2019. máj. 16. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek hallgatod a vergődését és miért nem zárod le azzal, hogy már nem szereted és nem fogsz megbocsátani. Ha nem száll le rólad, akkor legalább egy időre szakítsd meg a kapcsolatot.
2019. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kéne venned egy x-boxot.
2019. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért beszelünk mert a gyerekét várom. Ha megszakítanám vele a kapcsolatot akkor azt mondaná eltiltom tőle. De mondtam ha megszületik sem fogom tiltani. Csak maradjon tőlem távol. Nekem már van egy lányom de neki nem ő az apja. Bár megmondom őszintén évekig tartottak a kapcsolataim de ennyire értetlen egyik sem volt.
2019. máj. 16. 18:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ezt a kapcsolatot hamar lezártam érzelmileg. Állítólag padlóra vágtam azzal hogy mar nem adok egy utolso eselyt a kapcsolatunknak. És megviseli. De ha engedek neki akkor meg magammal cseszek ki.
2019. máj. 16. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú az, hogy eddig csak egy csonka családban felnövő gyereked volt, most már kettő lesz. :( Én csak szegény gyerekeket sajnálom, hogy ilyen felelőtlen szüleik vannak. :(


Elhiszem, hogy szar a kapcsolatotok, és nem akarod folytatni vele. De akkor mégis mi a fenéért kellett közös gyereket vállalni? Azt kötve hiszem, hogy korábban minden rendben volt, és a gyerek fogantatása után hirtelen romlott meg menthetetlenül a kapcsolat.

2019. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ötössel egyet kell hogy értsek. Ugyan sok mindent nem irtál le, így szimplán csak az jut az ember eszébe hogy akkor kinek kellett egy közös gyereket vállalni?.

Azért az nem úgy működik hogy minden szép es jó aztán teherbe esel és hirtelen pocsék lesz. Oke,nem lehet már visszacsinálni meg ha el tudod tartani akkor rendben van de most komolyan kellett még egy gyerek hogy csonkacsaládban nőljön fel? Nem eleg annak az egynek a mozaikcsalád?

2019. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:

En is azt hianyolom, hogy szep csendben elmentel a falig, majd utana goodbye-t mondasz neki. Ha beszeltetek is rola, biztosan nem tudtad atadni, hogy mennyire nem jo iranyba halad a kapcsolatotok, ha o ezek utan is folytatni akarja. Nem sokat vehetett belole eszre. Lathatoan azzal sincs tisztaban, hogy te mar az egeszen tul vagy. Raadasul gyerek is lesz, hogy meg bonyolultabb legyen a helyzet.


Ez a kapcsolat nem egy villamcsapastol ment tonkre, ennek az oka a multban gyokeredzik. Jo esellyel a gyerek fogantatasa elott. Ertem, hogy erzelmileg most eleged van, de a sajat felelossegeddel tisztaban vagy? 2 gyerek ket kulonbozo apatol, vajon a 3. felolt mit fog szolni? Lathatoan sorozatosan rosszul valasztasz, de kitartoan ugrod a fejest az ures medencebe, minden mindegy alapon.


A leirasod alapjan ennek vege, mar egy jo ideje, csak most lett kimondva. Ezt mond meg az apanak. Engem viszont sokkal jobban erdekel, hogy mi lesz veled es a gyerekekkel? Nem gondolom, hogy par evel ezelott ilyen sorsot szantal nekik. Komolyan at kene gondolnod es ertekelned a dolgokat, akarmennyire is probalsz felnottkent viselkedni, ennek latszolag nem sok eredmenye van, lasd a kommunikacios szakadek ellenere megis gyereket vallaltatok.


43F

2019. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most mit kellene csinálnod?

Ha azt írom, hogy vedd az exedet vissza - megteszed? Ugye, nem? Ha pedig nem akkor minden világos: megszülöd, mindkettőt felneveled ahogy tudod, esetleg lesz egy barátod, annak is szülsz...

Ha pedig visszapártolod az exedet, akkor folytatódik az életetek (de te alighanem boldogtalan leszel, zsémbeskedni kezdesz és jön az újabb szétválás).

Akkor is megkérdezhettél volna minket, amikor ezt a babát csináltátok.

F.

2019. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!