Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peppuh kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
3éve tart a kapcsolatom, mostanában nagyon rossz se sex se semmi közös program.. Meg ismerkedtem egy sráccal itt Németországba hogyan mondjam el hogy nem akarok vele lenni, hanem azzal a másik sráccal akarok lenni?
2019. máj. 19. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2019. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok haragot meg sértődést és én csak boldog akarok lenni mással ha vele nem tudtam.. És minek pocsekoljam az időmet olyanra aki megsem érdemli.. Nagyon elromlott a kapcsolatunk folyamatosan veszekszunk és mindig csak a számítógépes játékkal játszik ami szabad ideje van azt azzal tölti.. És ha azt kérem tőle foglalkozzon velem.. Hát akkor biztos hogy nem.. Nemtudom hogy szeret e még egyáltalán.. Vele nagyon nehéz beszélni bármiről is.. Mindent elviccel és nem vesz komolyan ha komoly dolgokról van szó..
2019. máj. 19. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg sem erdemli hogy ennyi gyotrodj azon hogy megbantod e vagy sem.Siman mondd meg hogy bocsi ez mar nem mukodik igy de gondolom ezt o is tudja jol es lehet arra var hogy te szakits..ez alapjan amit elmondassz nem fog nagyon szomorkodni
2019. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sajnos nem ilyen egyszerű együtt lakunk kint németbe egy tarsashazba amit a munkába jarashoz berlunk.. Nost a főnök azt elmondta az elején amikor ide jöttünk hogy egyedüli lánykent nem lehetek a szallason mivel 1par van itt a többi fiú.. És ez nem lenne helyen való.. Szóval ha szakitunk nekem mennem kell a munkahelyről is és a szallasrol is.. Ezért bonyolult.. Persze semmi képpen nem akarom húzni a dolgot, csak nemtudom így hogyan tovább.. Hol fogok lakni és hol fogok dolgozni.. Elég nehéz helyzetbe kerültem..
2019. máj. 19. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem jól írtad ki a kérdést. Neked nem az a gondod, hogy hogyan mondjad el neki a szakítást. Hanem maga a szakítás a napi életviteledben okozna gondot. Neked az a gondod, hogy te hogy rendezd be az életedet (lakhatás, munka, stb).

Baromira nem ugyanaz, mint amit kiírtál kérdést.

2019. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudsz keresni albérletet? El kéne kezdened, hogy ne ezen múljon.

A férfi meg majd megemészti, felnőtt ember. Ne ezzel foglalkozz, hanem azhal, hogy mihamarabb boldog lehess.


30n

2019. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Megcsinálta neked kint a munkát , hogy legyen pénzed aztán előadod , hogy nem foglalkozik veled mert játszik napi 3-4 órát ??? Az igazság az , hogy már másra viszked az a bizonyos dolog részedről...
2019. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló én hoztam ki és nem ő csinálta meg nekem a munkát.. És 10evvel idősebb mint én mégis annyira gyerekes hogy az már fáj.. Csak a mínuszt csinálja folyamat tippmix és szerencse játék póker stb.. Nem tudom hogyan mondjam el neki hogy nem akarok vele lenni úgy hogy ne essen nekem és ne bantson.. Szóval a kérdés jó csak sok dologgal össze függ ez az egész..
2019. máj. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!