Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire gyakori ma, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ma, hogy a férfi elhagyja a párját egy másik nőért?

Figyelt kérdés
25-35-ös korosztályra gondolok elsősorban. Veletek történt ilyen? Hány éves kapcsolat volt?

2019. máj. 24. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori mindkét nem részéről. Valamiért jobban szeretik az elhagyás és félrelépéses dolgokat a férfiak nyakába varrni, de valahogy a környezetemben nem igazán ezt látom. A férfiak közül van pár, aki sok nőt megkaphat és ők valóban gyakran cserélgetik a barátnőiket. Lányok részéről viszont a szép, hétköznapi és átlag alatti lányok is pont ugyanúgy hagyják el a párjukat. És általában azt látom, hogy a nők teszik ezt.
2019. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
"Menő" pasiknál gyakori, nagy átlagban valamivel kevésbé mint amennyire a nőknél. Ellenben a "menő" "nagybetűs FÉÉRRRFIII" partnerváltogatása van reklámozva.
2019. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori, mindkét nem részéről. A munkahelyemen is látom( sok ember van ott) hogy sorozatos félre lépés van közben pedig van családjuk.nők is egymás után több pasival és férfiak is több nővel, szép sorban. Főleg a gyerekeket sajnálom amikor kiderülnek a dolgok és szét mennek. Engem is hagytak ott más miatt. Nem jó érzés, nem tesz jót az önbecsülésnek. 6 éves kapcsolat volt.
2019. máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak kb. top 10-20%-a képes rá ha akarja, a többi örül, ha nagy nehezen talál egy barátnőt vagy éves szinte ha van része szexben.


Ha jó pasi vagy, akkor nagyon sok nőnek tetszel és megteheted, ha nem vagy jó pasi, akkor rohadtul örülni kell annak, ha találsz egy valakit, aki elfogad.

2019. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Gyakori,és nemcsak a férfiak részéről.Tudok olyant is,hogy a nő 10 év házasság után lépett le,otthagyva a két kiskorú gyereket az apjukkal.
2019. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem pont mostanában csalt meg a feleségem. Egyetlen értelmes indokot sem tudott mondani hogy miért. A legjobb az volt, higy azért mert nem érzi magáénak a lakást amiben élünk.😀
2019. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 éves kapcsolat. 2 kisgyerek amit ő akart jobban, a kicsiért szinte könyörgött. Nem is értem ezt az egészet. Nem akart ő elmenni, mert csak szerető státuszig jutott a három párhuzamos nőcskénél aki mind tudott rólunk. Én adtam rá a kabátot, mert 10 évig nem voltam féltékeny. Vagyis mi jöttünk el. Amikor meg okkal kértem számon, nem próbált magyarázkodni vagy jóvátenni bármit, hanem szétvert egy kérdésre is. Na vigyék csak ezt a f*rget nyugodtan, hamarabb is vihették volna. Ja a lényeg NEM JÓ pasi. Szóval nem igaz, hogy csak azok lépnek félre.
2019. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!