Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férjem gondolkozik, elhagyjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsanila kérdése:

A férjem gondolkozik, elhagyjon-e minket a 9 hós babánkkal 4 év után, mert hónapok óta nem boldog. Ezt vártuk, mindenünk megvan, szeretjük, mégis most el akar dobni mindent. Mi kell még a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 10:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%
* egyetés = egyetértés
2019. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
4%

Nem túl nagy elvárosok egy nő felé.

Meg amúgy is ti vagytok úgy hogy, hogy amint eltelik egy kis idő egyből gyerek gyerek mert jajj mindenki szül már. Aztán tessék itt vagytok.

2019. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
#12 ha meg 40 éves korunkig várunk vele, akkor meg az a bajotok, hogy miért olyan idősen szülünk🤷🏼‍♀️
2019. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nem járok bulikba,külön,csak a barátainkhoz,nem iszom,nem vonaglok más pasik után,a férjem a mindenem.Főzök mosok,takarítok,szex is van.Lehet ez a baj,lehet unalmas,ez az állandó biztonság.
2019. máj. 31. 10:38
 15/40 anonim ***** válasza:
6%

#9 Ha ez a véleményed a férjedről, akkor nem tudom, mit imádsz rajta, illetve minek szültél neki. Meg kellene válogatni, kivel csináltatsz gyereket.


Azt pedig csak ő tudja megmondani, mi kell a boldogságához, mi nem!

2019. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
10%
Pontozzatok le nyugodtan, de tény hogy felelőtlenek vagytok. Ti szültök gyereket, meg kell hogy győzőgyjetek róla kinek szültök. Milyen érdekes, annyi nő van aki mármár feltűnöen nyomul, aztán kiderül miért... mert van már gyereke csakhát az apa lelépett...26 évesen meg 28 évesen. Nem egyszerű ez én aláírom... de szülés előtt jobban el kéne gondolkodni, hogy mikre kell felkészülni ilyenkor.
2019. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
33%

LEHET LEPONTOZNI MEG TÖRÖLTETNI!


A férfiak 90%-a soha nem akar gyereket! SOHA!

Ha mégis belemennek, az vagy a család nyomására van, vagy azért, mert fosnak, hogy lelép a csaj, ha nem lesz baba.


Sajnálom, de ez így van!


Ne maradj vele, mind a hárman kínlódnátok!


Egy nagy kan.

2019. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%

#17-es:

Férfiként pontozlak le, beszélj a magad nevében!

Szerencsére a férfiak többsége nem ilyen buta tök!

Imádom a gyerekeket, és én azért akartam gyereket mert szeretem őket, szeretem a családot, családcentrikus vagyok!

2019. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
17%
Én teljes egészében melletted vagyok 17# pacsi.
2019. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, akkor te a 10 % kivétel vagy. Nőként én is azt látom a környezetemben, amit mondott. Egyik ismerősömnél se apa kezdeményezte, hogy legyen már babóca, mert nem tudja elképzelni az életet anélkül. Belement és kész. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy később nem szerette meg a gyereket, mikor már nagy lett. De egy csecsemő és a vele járó nyűg nem sok férfinek tetszik.
2019. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!