Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy szakítottam a barátommal mert kiszerette volna próbálni a hármast?

Figyelt kérdés
Nem gondolkodtam sokat mikor kimondta rögtön szakítottam, az az érzésem támadt hogy nem becsül meg eléggé és hogy én kevés vagyok neki akkor keressen más nőt erre..
2019. jún. 1. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
91%
Ha már szóba került a feminizmus (bármi legyen is az): én magam a független, erős akaratú nő szerepében látni, és nekem abszolút belefér a hármas. Nekem a lényeg, hogy én dönthetem el, hogy mit akarok és mit nem. Szerintetek a "feministák" nem szeretik a szexet? A női egyenjogúságba a szexuális szabadság is beletartozik.
2019. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
70%
Kar, hogy feladtad, igy most nem fogom megerteni, hogy egy ilyen dontes miatt miert nem fog mukodni a kerdezo egyetlen kapcsolata sem... Te ezt a kerdest sterilen kezeled, van az aranyszabaly, hogy mindent meg kell beszelni, mindenhez nyitottan kell allni es pont. Nincs kivetel, nincsenek arnyalatok, egy formalodo bizonytalan kapcsolatban is ugyanugy kell viselkedni, mint egy stabilban, minden egyenlo mindennel. Es en latom fekete-feheren a dolgokat. :D
2019. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az ilyen nem szeret igazán.

Jól tetted, hogy megszabadultál tőle.

2019. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
5%

Ha huszonéves vagy, akkor is gyerekes a reakciód, afelett már nagyon gáz.


Bármilyen furcsa, egy csomó nőnek, - egyébként minél idősebbek, annál inkább - tetszik a hármas. Kapásból eszembe jut 3 ismerős csaj, aki már csinálta, saját akaratából. Nekem az egyik exbarátnőm mondta, hogy ő szeretné.


Honnan tudhatta volna az exed, hogy neked igen vagy nem, ha nem kérdez meg?


Amiket meg írsz, hogy ebből arra jutottál, hogy nem becsül, meg hogy kevés vagy neki, az meg férfiszemmel marhaság, de nem is indoklom ezt, úgyis feleslegesen koptatnám a billentyűzetet.

2019. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jól tetted. Én emlékszem egyszer mondtam egy ilyet viccből az exbarátomnak és nagyon kiakadt. Utána bevallottam neki, hogy csak hülyülök, de haragudott rám. 😀 Egyébként eszembe nem jutna ilyen erkölcstelenség, főleg párkapcsolatban. 😐
2019. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!