Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pszichologus szerelmi bànat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichologus szerelmi bànat kezelésére?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 05:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Megéri?
2019. jún. 9. 05:09
 2/10 anonim ***** válasza:
A te pénzed, arra költöd, amire akarod. Ha nem tudod egyedül feldolgozni a csalódást, akkor menj el szakemberhez.
2019. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

én voltam szerelmi para miatt 1x szakembernél, első ülést végig kellett pofáznom, 60 percért elkért 4 ezret.


ez több mint 10 éve volt vidéken.


ma már ennek a dupláját, ha nem a tripláját kérik el.


rájöttem, h. ha visszamgyek, akkor a pénz miatt is stresszelhetek, nekem ez nagy kiadás egyetlen óráért, amiben semmi használhatót nem mondott.


szóval nem mentem vissza, és az idő megoldotta.


ma már csak röhögök magamon, h. mennyire odavoltam.


fogd fel úgy, hogy nem a diagnózist kaptad meg arról, h. végigstádiumú tákos vagy, és fél év múlva meghalsz, hanem csak egy pasi/nő babrált ki veled.


ott rohadjon meg, ne is foglalkozz vele.


ez nem akkora probléma, mint a rák.


az élet megy tovább.


más emberek ennél nagyobb terheket cipelnek.

2019. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

A pszichológus nem ír fel varázsbogyót, nem fog Szabó Péter-i vagy coelhói életbölcsességeket átadni, amiktől majd hirtelen helyreáll az önbizalmad.

Pszichológust akkor érdemes felkeresni, ha belülről motivált vagy a változásban ("neked is akarnod kell"), vevő vagy a tanácsaira, és ezeket a tanácsokat alkalmazva hajlandó vagy sok befektetett energiával dolgozni, formálni magadat és a személyiségedet.

2019. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha van felesleges sok pénzed szórni pszichológusra, menjél csak.
2019. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy maradhatsz olyan frusztrált, mint az 5., aki másokat próbál visszatartani a változástól és előrelépéstől.
2019. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

ki vagy te, okostóni, pszichológus?!


a változást nem csak azzal lehet elérni.


annál nagyobb változás nincs, mint ha saját kútfőből, paraszti ésszel felfogod, h. az élet nehéz, vannak kisebb és nagyobb problémk, kell köztük rangsorolni, h. mibe érdemes tönkremenni és mibe nem.


az ilyen hozzád hasonló pszichomókusokkal nem tudok mit kezdeni, nekem ez valahogy szakember nélkül is megy, h. megértsem, ez az élet.

2019. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Az oké, hogy te vagy a mindentudó okostóni, és kívülről-belülről fújod a pszichológiát, az emberi lélek tanulmányt, hogy mit mivel lehet megoldani, de nehogy azt hidd, hogy mindenkinek birtokában vannak ez a tudás.

Akinek pl. nulla az érzelmi intelligenciája, az, hogyan beszéljen az érzéseiről, ha azt se tudja, hogy mihez fogjon, mert nincs ennek az ismeretéről tudomása?


Pl. sokan nem tudják, hogy a gyásznak 5 szakasza van. Majd az hiszed, hogy Julika néni a józan paraszti eszével erre rá fog jönni, mikor Pista bácsit elveszíti? Sokan saját magukat se ismerik!

2019. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Julika néni meg Pista bá a szar magyar nyugdíjból nem fogja tudni neked kicsengetni a pszichológus óradíját.


másrészt ne nézd le őket, ez az idősebb korosztály egyéáltalán nem elveszett, durva törtelmi traumákat, nemzeti kataklizmákat éltek át a holokaszttól kezdve 56-on át a rendszerváltásig.


nem hiszem, h. terápiára jártak, mert akkor még nem is volt ilyen, és mégis egyenes derékkal végigmentek a 20. századon, és tették a dolgukat.


a mai kor embere sokkal puhányabb és sérülékenyebb, negyedannyit sem bírnak sokan, mint a régiek.

2019. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"másrészt ne nézd le őket, ez az idősebb korosztály egyéáltalán nem elveszett, durva törtelmi traumákat, nemzeti kataklizmákat éltek át a holokaszttól kezdve 56-on át a rendszerváltásig."

A kettőnek semmi köze egymáshoz. És gondolom, azért vagyunk az egymillió alkoholista meg a 65%-ban válással végződő házasságok országa, mert olyan nagyon tudják kezelni az emberek az érzelmi válságaikat...

2019. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!