Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy lány?

Figyelt kérdés
Kb.3 hónapig ismerkedtem egy csajjal, akivel már korábban is voltak próbálkozások. Olyan munkám van, hogy viszonylag keveset vagyok itthon, és ha igen, akkpr is sokat dolgozom. A legutóbbi alkalommal lemondtam a randinkat, ő pedig ezután szakított velem, amire én semmit sem reagáltam. Nem egy zökkenőmentes kapcsolat volt egyébként.
2019. jún. 9. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
talált mást aki jobban ráér, aki képes figyelni rá
2019. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
És most mi a kérdés? Hogy miért szakít a lány egy nem zökkenőmentes kapcsolatban? Tényleg meg kell válaszolnunk?
2019. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert már az is zavarta hogy alig van időd, és abból áll az élete hogy rád vár. Aztán betelt a pohár amikor a már megbeszélt randit is lemondtad. Abszolút érthető.
2019. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, ne hagyd elmenni, harcolj érte, tedd félre az összes negatív érzésed, mert ha érzel valamit iránta nem szabad elengedni, addig amíg bármi jelét is tapasztalod, hogy Ö is érez. Nem szabad ilyen könnyen hagyni elmenni a dolgokat, főleg azokat nem, amik mögött érzések vannak. Ne itt kérdezz, kérdezd meg őt, szívből!
2019. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kellene olyan férj, aki munkamániás és még a heti egyszeri találkát is lemondja a munka miatt. Ha még csak találkozni sem akar velem, akkor mégis mi értelme lenne ennek az egésznek? Egy párkapcsolatnak az a lényege, hogy együtt minőségi időt töltsetek el, nem pedig az, hogy sose lássátok egymást.
2019. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kapcsolatom hogy sose ért rá a srác, mindig lemondta az utolsó pillanatban mert sok a meló. Havonta 1x láttam. Én is azt írtam neki hogy hagyjuk. Később se lesz jobb.
2019. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még egyszer, mi a kérdés?
2019. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért hagyhatott el engem...
2019. jún. 11. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló vagyok. Átéltem a szitut csak a másik oldalról. Egyedül élek, és azért hogy találkozzak a barátommal átszerveztem a heti menetet, mosás, bevásárlás főzés, stb. Randi előtt zuhanyzás, hajmosás, szőrtelenítés, főztem is hogyha úgy volt hogy ő jön, siettem hogy minden meglegyen, erre lemondta. Többször is.

Folyamatosan azt éli meg az ember lánya, hogy nem fontos, halasztható vmi, esetleg csak szexre kell, nem érdekli a másikat, le sz@rják, hülyét csinálnak belőle, de tuti hülyén érzi magát mert főzött, borotválkozott, készült. Amúgy meg vannak a lányoknak is igényei közös programra, együtt töltött időre, szexre, pozitív visszajelzésre, de kB úgy vannak beállítva hogy a biztonságot keresik, aminek része a kiszámíthatóság, szavahihetőség, hogy ott van a másik.

Megbeszéltünk egy randit, és vagy volt belőle vmi, vagy nem. Mindig kB 50% eséllyel jött be amit ígért, már akkor lepődtem meg ha tényleg megjelenő, "meg tisztelő" hogy beszorít a napirendjébe. Én meg átszerveztem a napot, mert ő akkor ért rá, az én dolgom halasztható, készültem, főztem, lemondta, én meg minden lemondott randi után bőgtem a párnámba, mert engem legalább érdekelt meg szerettem volna hogy komoly kapcsolat legyen, ő érdekelt, de elegem lett hogy szórakoznak velem. Aztán egy idő után már nem érdekelt. Nem volt ott soha, nem volt ideje hogy megismerjem vagy belé szeressek, és a sok lemondott randi után m@r nem is akartam. Feleslegesen pazarolta az időmet, de lényegében magamból csináltam hülyét hogy eddig benne voltam. Minden szívfájdalom nélkül mondtam azt hogy legyen vége.

Szerintem a ti kapcsolatotok is vmi ilyesmi lehetett.

2019. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!