Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem merek elköltözni tőle, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elköltözni tőle, de nem érzem jól magam vele mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt 3 hónapig minden szép volt. Januártól hozzánk költozott és akkor borult minden. Anyámat útalja, anyu is őt. A srác anyja utál engem és az apja is. Eleinte akarta hogy a viselkedeseimen változtassak és nagyon sokat veszekedtunk. Mindenki beleszolt a kapcsolatba és elegünk lett én már többször kiakartam dobni de nem megy mindig megtorpanok. Egyszer kidobtam de megbantam és visszafogadtam.most albérletben lakunk de csak a pénz és a lehetőségeim miatt vagyok itt. Nyaralás után szerintem elengedem. Már beszélgetek mással is. De még is annyiszor megfordukt a fejemben hogy haza költözöm de nem merek lepni és nem tudom ez mitől van. Már sokszor unom a jelenlétét. És haza akarok látogatni is az van hogy akkor vissza se akarok jönni de titokban szeretném ezt csinálni. Nem tudom mi van velem.

2019. jún. 10. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint nem kérdés, hanem egy pszichológus-igénylés. Mit tegyél? Költözz el. Nem kár érte.
2019. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Azért sikerült kiszeretned belőle,és nem tudod elviselni a jelenlétét,mert az any@d utâlja,és az ő szülei is téged??Te sem vagy jobb a srácnál.
2019. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Költözz haza.

Mitől félsz?

2019. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik neked még nem jött el a vége. Bár a jelei már azt mutatják de még nem vagy kész a szakításra. Majd betelik a pohár ne aggódj eljön az ideje.
2019. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nyaralás után szerintem elengedem"

Egy élmény lesz olyannal nyaralni, aki az idegeidre megy. Engedd el most, ha nem szereted. Ne húzd az időt.

2019. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!