Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mennyit szoktatok bánkódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok bánkódni szakítás után?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel titeket, vagy hamar túlteszitek magatokat rajta?

2019. jún. 10. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőre megviselt, másodjára már kb. megtörtént aztán ennyi, kb. vállvonogatós eset.


Igaz másodjára már nem tudtam ezt átérezni annyira. Ahogy a többit sem ami még esetleg lesz.


Én mindig csak egyszer csalódom valamiben, utána már megmarad a tanulság.

2019. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eléggéeg szokott viselni, én a sokáig szenvedős típus vagyok, de kifelé nem mutatom, senki sem szokta észrevenni rajtam.
2019. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyire voltam szerelmes, voltak-e nehézségek, hogyan történt a szakítás. Volt ami el sem kezdődött már vége lett, kölcsönösen mondtuk, hogy nem érzünk a másik iránt mélyebb érzelmeket és a kialakulásukra sincs sok esély. Már aznap túltettem magam rajta.

Akit imádtam, akartam, minden jó volt és a semmiből szakított azt egy év után is hiányolom.

2019. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fruzs33 ***** válasza:

A tartalomtól,és a kapcsolat minőségétől is függ.

Általában hamar túlteszem magam látszólag.Lélekben gyászolom meg.Kapcsolatfüggő voltam régen,de mostmár megállapodtam.

2019. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első és a 2. nem viselt meg nem bánkódtam semmin. Mert őszinte volt mindkettő.


A 3. igen. De ez azért mert kib**aszott nagyot csalódtam, mint társban és ami még rosszabb, mint emberben is. Szóval úgy értve, hogy amilyen ember ő valójában ha nincs senkije akkor is. Iszonyatosan félreismertem, valószínűleg elvakított a rózsaszín köd....de itt inkább dühös és mérges voltam. :)

Csak a 3-nál csak itt volt sok vita.


A 4. után talán picit bánkódtam de normálisan el tudtunk válni.


Amúgy vége van, kész ennyi, nincs mire várni, nincs miért hónapokig kínlódni, és az évek kib**aszott gyorsan elszállnak magamon is érzem...már őszülök is picit basszus...borzasztó és ahhoz még nem vagyok elég idős na :)

2019. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 érdeklődő63 ***** válasza:
ha én küldöm el 10 perc ha ő küld sokkal több. olyan 20-30 perc
2019. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem visel meg, viszont eddig az össze kapcsolatomból ritkán de rendszeresen szívesen emlékszek vissza részekre.
2019. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában semennyit, a legdurvább 1 hét volt!
2019. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge vagyok lelkileg, több hónap telt el a szakítás óta, de a mai napig sírni tudnék!!!

Ismerkedek, de egy pasi se vonz úgy, mint az exem :(

Gondolom ő jól el van, mert nem keres, szóval én akármennyire is hiányzik, az én érdekemben elengedem!!!

25 N

2019. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 érdeklődő63 ***** válasza:
szegény 9 eske
2019. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!