Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után az ilyen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az ilyen viselkedésnek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pár hónapos ismerkedést követően szakítottam a sráccal. Azóta sem keres. Ez azt jelenti, hogy nem hiányzom neki,illetve, hogy nem jelentettem neki semmit se?
2019. jún. 11. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ő érti, hogy mit jelent a szakítás fogalma, te pedig nem.
2019. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te is azok egyike vagy,akik belebuktak abba,hogy azt hitted annyira jó nő vagy,hogy majd az ajtónál fog pitizni,hogy gondold át.Hát nem...

Amùgy 1#-el egyetértek.

2019. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kidobtad, mégis miért keresne? Normális ember nem fut olyan szekér után, ami úgyse veszi fel.

Normális nő, akiben van gerinc, nem siránkozik azon, hogy a srác, akit dobott, nem keresi.

2019. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokat vívódtam rajta, hogy otthagyjam-e vagy sem. Abban a formában nem ment a dolog, ezért hagytam. Csakhogy hiányzik, mivel éreztem/érzek iránta. Nem szórakozásból és nem is könnyen hagytam ott. A mai napig ő jár egész nap a fejemben, azt hittem, ha megpróbálom elengedni jobb lesz nekem, de tévedtem.
2019. jún. 11. 09:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora buta vagy...
2019. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1-es válaszolóval értek egyet.

Én nőként voltam a srác helyében. Ismerkedtünk, minden rendben volt, kb 2 hónapig, majd egy együtt töltött hétvége után kidobott.

Utána próbált visszajönni, de addigra én már megismertem azt az embert aki azóta a férjem.

Mondjuk ha nem ismertem volna meg, akkor sem mentem volna vissza hozzá valószínűleg ha valami nem megy azt nem kell erőltetni.

2019. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magad rendezted így. Ha érdekel, akkor keresd meg, hiszen te szakítottál vele!!
2019. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pont ezen gondolkodom, hogy írok neki. Csak az egyik barátom azt mondta erről, hogy ha hiányoznék neki, illetve szeretne még tőlem valamit, akkor hiába, hogy én küldtem őt el, keresne ő magától is. Pont azért, mert hiányoznék, és az felülírná az esetleges büszkeségét vagy megbántottságát.

Na ez ütött szöget a fejembe, és ezért is írtam ki a kérdést ide, hogy mások hogyan látják.

2019. jún. 11. 11:11
 9/14 anonim ***** válasza:
És a Te büszkeséged mi a fityfenéért nem oldódik??Olyan szinten irreáis és logikátlan ez a gondatmenet,hogy ámulok mekkora önbizalmad van.Te szakítottál,de ő hívogasson??Ő adja fel a büszkeségét,Te meg csak vársz,de miért is?Ha Te szeretnéd,akkor ugyan úgy feladhatnád a büszkeséged és írhatnál neko,hogy hülyeség volt szakítani.Nem teszed,ergo nem szereted,nem hiányzik....Nah?(2)
2019. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Udvarolt neked, amit határozottan elutasítottál, mivel intelligens, ezért felfogta és békén hagy, megpróbál elfelejteni. Miért loholnál valaki után, aki nem akar tőled semmit?
2019. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!