Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem kiábrándutam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kiábrándutam a barátomból 3 év után, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ahogy azt a címben is említettem: úgy érzem, hogy kiábrándultam a barátomból 3 év együttjárás után.Én 27, ő 32 éves.Tulajdonképpen sok konnfliktus sosem. volt, mindigis jól elvoltunk, azt hiszem csak én vagyok a kapcslatunkkal elégedetlen.

Kiábrándultam, mert úgy gondolom, hogya lusta, és nincsenek céljai az életebn ill motiválatlan.Dolgozik( egy kocsmában pultos), kb folyton panaszkodik a munkájáról, hazajön, és egész nap psezk, persze néha elutazik velem, vagy a abrátaival, vgay csinál kisebb dolgokat, pl a múltkor kinyomatott fotókat amiket csináltam és felrakta őket a falra, meg takarít is,azzal nincs gond csak hosszútávú céljai nincsnek.Elkezdte a jogsit, és az elméleti órák látogatása után befejezte, 1 éven belül le kellett volna raknia a gyakolatot is,nem tette meg így elveszett a pénze és a belefektetettt ideje is....Mindig unszolom, hogy jöjön velem edzeni, az utcánk végén van egy olcsó, jó edzőterem, regisztrált is(regisztráció után azt hiszem 1 v 2 évig fizetni KELL) és kb 2x volt az elmúlt másfél éveben.

Azt hiszem ez a fő oka, hogy kiábárndultam, csak nem tudom, hogy van-e nekem ahhoz jogom, hogy azért bíráljak valakit ahogy ő vezeti a saját életét.Mindig az jut eszembe, hogy ha most nem csinál semmit, akkor hogy lehetne később jó életünk, hogy lehetnének gyerekeink, hisz az azért mégiscsak nagyobb kihívás mint egy jogsi!

Úgy érzem szakítanom kell vele, hogyan mondjam meg neki?Annyira motiválatlan, ohgy az engem is demotivál!:(

Nem akarom megbántani, az ok amiért nem szeretem olyan mélyen személyiségbeli probléma, hogy nem akarom, hogy ezután ez mindig gyötörje...

Vagy, úgy egyáltalán, vélemények a dologról?



2019. jún. 13. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így szépen mondd el neki. Szóról szóra, ahogy leírtad.

Talán észbe kap, és rájön,hogy így nem lehet élni.

Ha simán belemegy a szakításba, menj és vissza se nézz, ha ígérget, adj neki egy esélyt, talán csak kellett valaki, aki felnyitja a szemét. De ha nem változik semmi, akkor szedd a cuccod és vissza se nézz.

Mondják ,hogy a nő csak akkor tud ragyogni, ha van, aki ragyogtatja.

Olyan pár mellett horgonyozz le, aki előrébb visz, ne olyan mellett, aki lehúz.

2019. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De gondolom a világ felé azt mutatjátok, hogy "a szerelmem" ésatöbbi... :)


Ő a szöges ellentéted. Te teszel a külsődért, gondolsz a jövőre, tervezel, vannak céljaid. Neki ezzel ellentétben nincsenek céljai jó neki minden úgy ahogy van.


Elmondhatja, hogy van egy szép barátnője élete szerelme... Csak lusta mint egy disznó.


De ennek ellenére több mint 3 évig eltűrted és jó volt különben hamarabb otthagytad volna.


Az ilyen gondolkodású emberek, már ne haragudj de te is, nagyon nehezen szakítanak elmondják 100x de csaknem hagyják el....


Így ismeretlenül csak általánosan tudok véleményt alkotni...de ez már csak megszokásnak megtűrésnek tűnik. Hogy elmondhasd neked is van egy aranyos kedves párod életed szerelme...holott bazira nem az.


Rajtad áll meddig bírod.


De ha elmondod neki, tuti nem akar majd szakítani , minden szépet jó fog mondani mert nem akar majd elveszíteni, neki te jó vagy neki ez az élet tökéletes, el fogja mondani, hogy változtatni fog mert nagyon szeret....szóval a szokásos bla bla bla bla bla....te majd elhiszed adsz neki majd egy esélyt eltelik ismét egy év és megint nem történt semmi....

2019. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Aki dolgozik az már a lustaság szintjén átlépett ,még mindig jobb ha tengődne. A célokhoz nyilván elsődlegesen akar erő kell, de vannak határai minden embernek tanulhat reggeltől estig de ő akkor sem fogja tudni azt megérteni ami neked mondjuk csak 1 óra lenne. Ahogy írtad jól elvagytok, de te gondolom látod ilyen - olyan közösségi oldalakon ,hogy x-y hol nyaral és te is szeretnéd átélni, tudod van a véglet hogy megkapod a menő nyaralásokat valakitől, de akkor meg jön az a kérdés hogy " nagyon jól érzem magam , megvan mindenünk de nem érzem azt amit egy nőnek kellene egy férfi iránt" . A mai média sok emberből a vágyakozást az irigységet hozza ki , amit ki vetít másra , tehát bűnbakot keres miért nincs azon a szinten mint más, és rosszabb esetekben mindig a férfi issza meg a levét.
2019. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszélgettél vele erről? Mert gondolom nem, ha ilyen aprólékosan leírtad a problémát és ezt nem volt benne olvasható. Lehet ez számára is egy fájó pont, hogy ilyen.

Én is ilyen kishitű voltam magammal szemben. Hiába jártam az egyetemre, nem láttam a célomat az életben. Gondoltam oké, lesz egy diplomám, és? Hogyan tovább? A páromnak egy idő után látta rajtam, hogy valami nem okés és megkérdezte, hogy mi bánt. Én pedig (nem akartam) pityeregve mondtam neki, hogy mit érzek. Hogy nem érzem azt, hogy alkalmas vagyok az életre és hogy képes-e leszek magamat/magunkat eltartani, nem még gyereket. A munkatéren se tudtam, hogy merre is menjek... Megnyugtatott, hogy minden rendben lesz, segít nekem. Éreztem a szavaiban a támogatást és fél év múlva mondta, hogy mennyit változtam: Anno nem zavart a rumli, ami a páromat igen (Igen, nő létemre nem zavart, de az ostobák mielőtt megszólalnak, ez nem egyenlő a piszkossággal!). Azóta rendszerető lettem magamtól, hogy a párom megnyugtatott és érzem azóta is a támogatását, elkezdtem több minden után érdeklődni amiben olyan jó is vagyok, hogy akár profitot kreáljak belőle a jövőben. Ez az egész csak erről szól. Hogy te miként állsz hozzá. Ha itt dünnyögsz nekünk és nem neki mondod el, akkor mit akarsz, mit változzon? Azt mutatod, hogy neked ez megfelel. Nem biztos, hogy ő az a fajta, aki ezt befogja vallani...

2019. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4/4


Csak te vagy a nő..

Férfiak nem sűrűn kapnak támogatást.

2019. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5. Ezt nem tudom miként kellene értelmezni a kommentárodat, hogy a férfiak nem kapnak támogatást. Talán azt gondolod, hogy engem a párom pénzelt? Mert nem. Nem anyagilag támogatott, hanem tanácsokkal segített. Ennyi.

Férfiak max nem beszélnek róla, mert ők a macsók, egyes "barátnők" meg ide jönnek sírni, hogy ilyen-olyan a párjuk, de beszélni erről Isten ments'... Talán ennyi a különbség, hogy pár és pár között is k...a nagy a különbség és nem csak villogni kell a másikkal ha épp úgy fúj a szél, hanem a nehéz időszakban is megpróbálni megoldani.

2019. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm mindenkinek az értelmes hozzászólásokat, máris seítettek egy kicsit a döntésemben....

Az a baj, hogy beszéltem vele erről, miattam iratkozott be az edzőterembe is, meg azért is kezdte el a jogsit is, mert mondtam neki, hogy minél előbb kezdje el, és akkor utána esetleg lerakhat egy targoncás vagy akármilyen végzettséget vagy lehet taxis és akkor nem kell a mostani munkahelyén maradnia, lenne több lehetősége...

(Most ez furán hangzhat, de ő angol,én ugye magyar, és németországban élünk, itt találkoztunk, ő 10 éve van itt, de még mindig nem sikerült megtanulnia németül, nemis akar, egyszer vett egy könyvet, azt is miattam, 2x kinyitotta és annyi, szóval korlátozottak a munkalehetőségei, angol, amerkai ,ír bárokban pubokban dologoztt, eddig is...)

Szóval én próbáltam unszolni dolgokra, de ahogy írtam minden 2 napig tarott max aztán vissza az egész napos videónézegetéshez meg psezéshez ...

Tényleg nagyon különbözőek vagyunk ezen a téren, csak azt tarrt vissza a szakítástól, hogy egyébként nagyon jól kijövünk, sokat beszélgetünk és nevetünk együtt, nagyon jó a humora...csak hát ugye a férfit nem látom már benne, viszont sajnos másban igen.

Egyébként nem ő vitt el nyaralni ,ahogy azt az egyik kommentelő sejtette a kommentjében, természetesen mindent felesben fizetünk mindig, a nyaralásokat ugyan úgy megengedhetném barátokkal/családdal mint vele, én is dolgozom.:)

2019. jún. 13. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6/7


Lelki támogatásra gondoltam.

2019. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nem ő vitt el nyaralni ,ahogy azt az egyik kommentelő sejtette a kommentjében, természetesen mindent felesben fizetünk mindig, a nyaralásokat ugyan úgy megengedhetném barátokkal/családdal mint vele, én is dolgozom.:)"


Én arra értettem , hogy többre vágysz .

Jó lenne tudni, milyen az a hapsi aki most tetszik neked .

Amire következtetni tudok , hogy irodában dolgozik, szikla mászás,síelés trópusi nyaralások a kedvelt ki kapcsolódásai, látszik rajta azon felül hogy kevésbé gondterheltebb. Mert te már tudatósan olyan embert keresel aki többet tud ennél is adni neked, sajnos vannak olyan nők akik minden megfelelt elváráson túl nőnek egyszer. Nem tartalak úgy anyagiasnak , de még is annyival többet vársz el egy férfitól ami már átlag feletti szint.

2019. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem vár el többet mint amit ő maga beletesz.


Kérdező, szakíts, ha már más tetszik, ennek úgyis lőttek.

2019. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!