Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyunk, sosem csaltuk egymást ahhoz képest hogy mindketten bulizósok vagyunk. Na szóval volt egy buli ahol az egyik fiú felelsz vagy merszben szájon puszilt engem (full itas voltam). Aztán annyira emlékszek hogy a kezemmel nyomom a fejét a lábam közé(állitólag le is nyelte).

Pár napra rá elmondtuk a barátnőmnek ő pedig azóta nem akarja a kapcsolatot folytatni. Szerintetek jogos?

Mivel a történtek után párszor találkoztunk buliban, ahol dugtunk, de nem akar hallani a történtekről semmit.


19/F



2019. jún. 18. 13:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok.Úgy vettem észre, a kérdező kissé elbizonytalanodott a szexuális irányultságával kapcsolatban. A válaszom csak ezzel volt összefüggésben.
2019. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy jogos. Megcsaltad, plusz meleg vagy, semmi értelme hogy veled legyen.
2019. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor egy foglalt lány véletlenűl lefeküdt a legjobb barátjával . Ennyi véletlent ezen az oldalon.
2019. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

:D Jaja, már én is elgondolkoztam hogy a fenébe nem történt még meg velem hogy "véletlenül" pl. beleültem volna a szomszéd srác farkába miközben a párom nincs itthon, vagy akár a ház előtt az utcán... hisz ha már egyszer véletlen, akkor bárhol megtörténhet szegény, szerencsétlen, gyanútlan áldozatokkal akik nem is akarták.

De jó itt ilyen tanulságokat levonni, eddig tényleg nem tudtam hogy ilyesmik véletlenül is történhetnek. Jobb lesz vigyázni! Bár a véletlenek ellen hogy is védekezhetnénk ugye?

32/N

2019. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Részeg voltam és szivtam
2019. aug. 1. 23:14
 16/36 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg pláne jogos
2019. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan megcsaltad. Teljesen mindegy, hogy milyen állapotban történt és kivel.


Ő ezek szerint szigorú monogám kapcsolatra vágyik. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Max elmondhatod magadnak, „nem illettünk össze”

2019. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Már az szakító ok, hogy hullarészegre iszod magad. Egy felelötlen, link alak vagy. A megcsalás már csak hab a tortán.
2019. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy a szopófantom kapott el.

Sajnos ha már mással kerülsz ilyen helyzetben az megcsalás. Tudod, hogy ha részeg vagy mire vagy képes akkor innentől kezdve nem lehet az italra fogni mert direkt idézed elő.

2019. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jogos, mert "elfelejtetted" említeni, hogy amúgy bi vagy.
2019. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!