Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm szakítása?

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyunk, sosem csaltuk egymást ahhoz képest hogy mindketten bulizósok vagyunk. Na szóval volt egy buli ahol az egyik fiú felelsz vagy merszben szájon puszilt engem (full itas voltam). Aztán annyira emlékszek hogy a kezemmel nyomom a fejét a lábam közé(állitólag le is nyelte).

Pár napra rá elmondtuk a barátnőmnek ő pedig azóta nem akarja a kapcsolatot folytatni. Szerintetek jogos?

Mivel a történtek után párszor találkoztunk buliban, ahol dugtunk, de nem akar hallani a történtekről semmit.


19/F



2019. jún. 18. 13:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
98%
Jogos, de én mellé még le is hánytalak volna.
2019. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
98%

Hát haver, pár (durva) bulit már én is megjártam, de ilyet nem is hallottam. Általában 2 verzió van (az emberek 99,9%-ánál):


1. Részeg vagy, a gátlásaid eltűnnek, de ha van párod vagy nem vagy homi, akkor nem engeded, hogy egy csávó hozzáérjen a bréhez.

2. Ha annyira részeg voltál, hogy -állításod szerint fullllll ittas-, azt sem tudtad merre hány óra, akkor ebben az állapotban fel sem állna.


Szóval:

A.) Kamu az egész mese

B.) Homár vagy és nem voltál annyira részeg

2020. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Minek emelted ki? Megint lepippantott valaki?😂
2020. jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
97%

Pfu hát nemtudom...Elég fura vagy. Mi újság a sráccal aki leszhopott? A szöveged utolsó mondata nekem zavaros. A sráccal találkoztál buliban ahol dugtatok?vagy miiiivaaan?

Nekem sem kéne ilyen ember,aki nem tudja kontrollálni magát. És még undi is.

Én is voltam fiatal,ittam is,de soha nem dugtam véletlen,nem is nyaltak ki véletlen 😁😁

2020. jan. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy "jogos", "nem jogos".

Alapból joga van mindenkinek megválasztania, hogy kivel tart kapcsolatot.

Tehát akkor is jogos, ha nem történte volna semmi, s közölte volna, hogy kiszáll.


Zavaros a vége.: "pár napra elmondtuk a barátnőmnek".


Kivel? Akivel megcsaltad, azzal a fiúval?

Utána még alkalmilag lefeküdt veled bulikban?!


Szép kis társaság vagytok a barátnőddel együtt.


Milyen bulik azok, ahol berúgtok, és mindegy, fiú, vagy lány, összevissza üzekedtek?!


És te még azt firtatod, mi jogos, mi nem?!

2020. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%
Minek maradjon olyannal aki melegre issza magát maj szopat random pasikat.
2020. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlenül" hogy lehet megcsalni a barátnőd?

Ráadásul egy ferfivel?

Nincs bajom a biszexuálisokkal vagy a melegekkel, de ha van barátnőd akit "véletlenül" megcsaltál egy férfival akkor mi a jó feneert kezded úgy a magyarázatot, hogy sose csaltuk meg egymást?

2020. márc. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Azóta már nem beszélek vele, bár máig sem értem hogy mért nem tudta megérteni, hisz fiú volt és magatehetetlen voltam. Nem értem a nőket.
2020. márc. 7. 00:09
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál magatehetetlen, ezt ne akard már beadni. Szánalmas vagy, már meg ne haragudj.

Magatehetetlen tudod kicsoda? Akit megerőszakoltak, begyógyszereztek, stb.

Temagadtól ittál annyit, igaz? Nem nyitották ki erővel a szádat, és kényszertettek az alkohol lenyelésére, igaz?

A felelsz-vagy merszre se kényszerítettek, hanem a saját döntésed volt, igaz?

Na, akkor ez nem magatehetlen állapot drágám, hanem rohadt nagy felelőtlenség, nem gondolkodtál.Ne akard már másra ráhúzni a felelősséget, amikor elszúrtad. Te! Nem a barátnőd vagy a srác aki leszopott.

2020. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
96%

Na szép nem elég h hűtlen még bzi is vagy :D

Am nem értem ha csaj lett volna akkor miért lennél jobb helyzettben?A megcsalás az megcsalás...Részegen és józanul is egyaránt.

Az meg ,hogy pasival csináltad még szánalmasabbá tesz.


És ne kenjünk mindent a drogokra,meg az alkoholra...Azok miatt sok mindent megcsinál az ember de nem fog be bzulni.

2020. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!