Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyen túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen túl magam ezen a szakításon?

Figyelt kérdés

Egy szakításon vagyok túl,amit nagyon nehezen viselek..A lényeg az,hogy nem tudtam elfogadni,hogy vége..megakartam tudni az okokat,nem hívogattam őt.De személyesen csak annyit mondott,hogy úgy döntött vége.Üzenetben szerettem volna vele legalább tisztázni és békében lezárni..ignorálta az üzeneteimet és a végén azt mondta,hogy kezeltessem magam,nem viselkedem normális emberként (mert iroggattam nekj)Nagyon fájt ez,igaz hogy szégyen

Hogy irogattam neki,de annyira bántott,hogy még az okát sem tudom.Nagyon tetszettem neki és nagyon akart,felnézett rám és most így lehordott,megalázott.Azt mondta ez már zaklatás és már más szemszögből lát.Hogyan leszek jobban?Segítsetek kérlek.Ő 29 én 25



2019. jún. 23. 15:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mozi+ vilagok harca
2019. jún. 23. 18:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Ok, jogod van tudni, de ha nem akarja megmondani, akkor ez van. Minek zaklatod?

Tereld el a figyelmed róla, ès hagyd bèkèn.

2019. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az ilyen bánásmódokat senki sem érdemli meg. Dehát retardáltakkal teli világban élünk.... :)


a világok harca kicsit unalmas már...azt hiszem Az ifjú Sheldon marad...

2019. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is, Kérdező. Akart engem, mindenáron, pedig az elején még nem is szándékosan, de átnéztem rajta. Aztán hopp, meggondolta magát én meg ugyanígy hülyét csináltam magamból, mert én is így gondoltam, hogy jogom van tudni és naivan azt hittem, kapok majd egyenes válaszokat. Helyette én lettem az aki zaklatta meg kezeltesse magát...

Gerinctelen, próbálok erre gondolni, hogy csak jobban jártam, hogy nem ilyen emberrel kell leélnem az életem. Sportolok, barátokkal lógok, programokat szervezek, de tuti recept nincs, még sajnos én se gyógyultam ki teljesen belőle, pont a tisztázatlanság miatt...

2019. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó szeretnél róla írni?
2019. jún. 23. 21:34
 16/20 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, mit szeretnél tudni?
2019. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Főleg azt,hogy milyen érzést vált ki belőled a viselkedése? Én megalázva erzem magam és olyan érzésem van,hogy hülyének néz
2019. jún. 23. 21:53
 18/20 A kérdező kommentje:
Amikor szakított,olyan volt,mintha nem is ő lenne,nem ugyanaz az ember,ahogy beszélt...istenem,sose felejtem el
2019. jún. 23. 21:55
 19/20 anonim ***** válasza:

A hulyenek nezes erzese nekem is megvolt, sajnos nagyon jo manipulator, meg magat akarta aldozatnak beallitani, hogy azt erezzem, csakis az en viselkedesem az oka mindennek, mert lam, nem vagyok kepes bekenhagyni es elfogadni, hogy vege.


Megalazottnak nem ereztem magam, inkabb rengeteg kulonfele erzes kavargott bennem eleinte, duh, csalodottsag, harag magamra, hogy elrontottam, ha nem zaklatom nem igy alakul, irigyseg azokra a kozos ismerosokre, akikkel joban van, tehetetlen duh, hogy nem latjak a valódi enet es hasonlok.

Jelenleg ott tartok, hogy probalom legyurni azt az erzest, hogy remenykedek, lehetunk meg joban (eleinte nagyon jobarati viszonyban voltunk, dupla veszteseg). Pokoli nehez, nem beszelunk, nem tartjuk a kapcsolatot, de en ilyen erzelmes tipus vagyok, sose ment az, hogy egy szakitas utan par hettel mar randizzak. Igy meg különösen nehez.

2019. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Idővel jobb lesz..minden elmúlik.Az én exem nagyon ideges fajta,azért is reagált így...nem látott még ilyennek azelőtt
2019. jún. 23. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!