Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csak most tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak most tiltott le?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk külön az exemmel,nem tiltottam vagy töröltem sehol,gyerekesnek tartom.

Ő sem engem,mert néha volt,hogy láttam a posztjait,stb. Én túlléptem,s nem zavart.

Miután az esküvőm volt letiltott.

Nem tudom miért vagy miért pont most.

Talán nem zárta még le ezt az egészet?

Vagy a barátnője lett volna féltékeny ,hogy még ismerősök vagyunk?


2019. jún. 28. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Várj, hozom a kristálygömböm!
2019. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Házas vagy, bőven van más, amivel lehet foglalkozni. Ő is éli az életét, te is a tiéd. Valószínűleg nem kíváncsi rád, ezért tiltott le.
2019. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is ő érdekel,csak furcsának találom,hogy eddig nem volt gondja velem,most hirtelen mi történt..
2019. jún. 28. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te még az esküvőd után is a volt pasidon agyalsz?

Szegény férjed.

2019. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Tudja, hogy úgysem fogtok már beszélni. Minek nézegesse az esküvős meg majd a babázós képeidet?
2019. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az az erdekes, hogy ennyire lesed meg az eskuvod utan is...
2019. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fura, hogy rá keresgélsz.

Biztosan túl vagy rajta?


Egyébként rengeteg embert törölt a facebook itt a gyakorin is nagyon téma volt vagyis még mindig az is. Lehet őt is tiltották.

2019. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez szúrt szemet, hogy igazából hacsak nem nézegeted valakinek a profilját, akkor fel sem kellene tűnnie, hogy letiltott.


Minek nézegeted? Miért elképzelhetetlen az, hogy az exed még kindig odavan érted, és marhára nem kíváncsi a továbbiakban a már említett esküvős/babás képeidre. Szerintem nincs ezzel semmi gond, eddig talán reménykedett, de most rájött, hogy semmi esély nimcs semmire, és tovább akar lépni.


Mit érdekel ez téged?

2019. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült a kèrdès, hogy vetted èszre, hogy letiltott? Persze ha sűrűn posztolgatós tipus, akkor egy idő után lehet feltűnik, hogy "règ láttam", de azt írtad, hogy csak nèha láttad a posztjait, szóval normál esetben nagyon fel sem kellett volna tűnnie, hogy "eltűnt".

Meg valamièrt ezt a kèrdèst is kiírtad, szóval foglalkoztat a dolog. Így bele gondolva ha ilyet is tapasztalnèk friss boldog arakènt, max vállat vonnèk, aztán ennyi.

De tèny ès való, az exed is megèr egy misèt, hogy ennyi idő után tilt, hogy megházasodtál. Valószínüleg valahol megèrintette a dolog, úgymond vègleg bezárult a kiskapu, ès akkor már jobb ha nem is "lát". De nála is fura, hogy 3 èv után mèg itt tart, ès felteszem neki is van azóta új párkapcsolata.

Szóval mindketten furák vagytok. Mintha nem zártatok volna le rendesen azt a kapcsolatot.

2019. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!