Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Türelmes legyek, vagy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmes legyek, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
kb. masfel honapja vagyunk egyutt a barátommal - egy kicsit tobb -, es en mar azt hiszem, beleszerettem, tulajdonképpen eleg konnyen, de o meg nincs tul az exen, akivel nemreg szakított, es 4 evig voltak egyutt. Időről időre felhozza, hogy o szomorú a mult miatt, meg stb, es emiatt allandoan kevesnek érzem magam, es en is szomoru vagyok. Emellett ugy erzem, hogy szeret, de megsem elegge, hogy teljesen elfeledtessem vele az előzőt. O is ragaszkodik hozzam, de megis csak másodiknak es potleknak erzem magam. Nem akarok szakitani, mert szeretem, de sajnos ugy erzem, hogy talan megis kene.. Szerintetek? :/

2019. júl. 1. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Pótlék vagy. Én hagynám, hogy szomorkodjon tovább magában és nem mennék bele egy olyan megalázó helyzetbe, hogy valaki éreztesse velem, hogy pótlék vagyok. Vagy annak sem vagyok jó, mert még mindig az ex a téma.


Ráadásul ilyenkor van az, hogy ha az ex meggondolja magát és füttyent, akkor neked lapát van.

2019. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez mind igaz. Tudom, mi lenne a jo döntés, csak annyira nehéz meglepni... :(
2019. júl. 1. 16:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd megteszed,ha tényleg eleged lesz.Egyébként szólhatsz is neki,ha még nem tetted meg.Akár erélyesebben is.
2019. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szóltam mar neki tobbszor is
2019. júl. 1. 18:03
 15/20 A kérdező kommentje:
De egyebkent lehet, hogy gerinctelen dolog, de most annyira besokalltam, hogy elkezdtem titokban újra tinderezni...
2019. júl. 1. 18:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülne neked szomorkodik. Loser
2019. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 7es válaszoló újból.

Nehéz elfelejteni ha valaki rosszat tett veled,egy megcsalás hiába kis dolognak tűnik egyeseknek,egy életen keresztül végigkísér. Rányomja a bélyegét az összes utána való kapcsolatodra.

Azt is nehéz elfelejteni ha valaki jót tett veled. Arra is mindig emlékezni fogsz.

Az exek a múltunk részei,el kell fogadni hogy léteztek. Van aki beszél róluk,és van aki nem.

Nem biztos hogy az az őszintébb aki nem beszél.

2019. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17# oke, de akkor is szemetseg, ha valaki olyat mond a jelenlegi csajanak, hogy csak az exevel volt Boldog, most nem tud oszinten mosolyogni stb...
2019. júl. 1. 20:05
 19/20 anonim ***** válasza:

Ja,hát ezt nem tudtam.

Aki ilyeneket mondd,az menjen vissza az exéhez és akkor majd újra mosolyogni fog.

Te meg majd találni fogsz magadnak olyan férfit akinek nem csak búfelejtő vagy.

2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem tenne jót neki sem, ha mégegyszer elhagynák őt. Szerintem próbálj meg barátként mellette maradni. Mélyen tud szeretni(legalábbis úgy tűnik ragaszkodó), szerintem nem kell ilyen apróság miatt otthagyni.

Vissza kell hozni a valóságba. A múlt csak a fejünkben van. Élni a jelenben lehet csak. Ahogy leírtad, olyan, mintha álmodna, mint csipkerózsika. Alszik, alva jár. Időnként elalszik, de szerintem felébred, ha kicsit kevésbé rajta van a figyelem. Vannak fontos dolgok még az életben. Beszélj neki mások problémájáról(akár a sajátodról, de ne vele kapcsolatban), ha tud másnak segíteni, az jót tesz vele is. Vidítsd fel, csikizd meg, ijeszd meg, tedd mérgessé, ezek is visszahozhatják a jelenbe, ha elmenne.

Ha el is hagy, legalább mellette lehettél és segíthettél önzetlenül annak, akit szeretsz. Van időd bőven párt találni, de neki szerintem most van szüksége rád.

2019. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!