Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Lassan màr 3 éve, hogy eljöttem otthonról külföldre szerencsét próbálni. A munkàm nem nehéz, de heti 7 napból 6-ot 12óràzok. Tudom ez törvénytelen, de a munkàm se hivatalos. Fizetés az jó csak az àllandó robot élet depressziósà tett engemet. A baràtnőmmel albérletben élünk mert nincsen jóban a szüleivel. Kapcsolat 2 éve tart a külföldi barátnőmmel. Az albérletet nélkülem nem képes fizetni egymagam,de én meg nem bírom màr ezt a mókuskerék életet. Teljesen kiégtem a minden napos 12 óra munkától. Ha haza megyek se pénzem nem lesz és a kapcsolatnak is annyi lesz a munka is befejeződik szàmomra és az albérletnek is lőttek. Mit tehetnék ebbe a helyzetben? Rúgjak fel mindent és menjek haza? Ha haza megyek akkor nincs visszaút. A főnök egy zsarnok, egy bosszúálló, de jól fizet. A baràtnőmmel mi lesz? Ő mondta, hogy nem tart velem.

2019. júl. 8. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

? Másik munka, másik albérlet?

Ha olyan jól keresel, miért nem tudtál félrerakni?

2019. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a baràtnőm nem óhajt vàltani. És itt szàmomra az összes munka csak 12 óriás lesz. Mivel nem alkalmaznak hivatalosan sehova mert nincsenek meg a szükséges okmányok.
2019. júl. 8. 07:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Én csak egy kis szünetre vàgyok, de képtelen vagyok szabadulni.
2019. júl. 8. 08:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a nőt pichába. Semmit nem óhajt, csak kell valaki, akinél lakhat, mert utálja a szüleit.

Munkát is találsz otthon másikat, újra ki tudsz menni külföldre, ha akarsz, nőt is találsz jobbat, és semmi se köt oda.

Annyi, hogy a főnököddel próbálj viszonylag normálisan szétválni, sose tudod, mikor lesz rá szükséged. Mondd azt, hogy egy családtag lebetegedett váratlanul, napi szintü segítségre szorul, muszáj miatta haza utaznod. Ha erre is bunkó, akkor card le.

2019. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hàt nehéz lesz meglépni mivel a kapcsolat jól működik, csupán a gond annyi, hogy az ő élete itt van az enyém meg 700km odébb. Ő érte még a nyelvet is megtanultam, hogy tudjak vele komunikàlni.
2019. júl. 8. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztis jó a kapcsat,van hol laknia,de nem menne veled sehova,ha Te lelépsz.Ő a kedvedért semmit.Nem tudom hogy sikerült ez,de vannak más országok is,ahol legálisan tudsz dolgozni,kevesebbet.Ha meg nehéz megtenni a lépést,akkor hiába ír itt bárki bármit.
2019. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor nem tudom, milyen választ vársz, ha nem opció a munkahely váltás, az albérletváltás és a barátnőváltás sem!

Akkor mérlegeld, hogy hosszútávon neked mi éri meg? Belerokkanni egy kapcsolatba/munkába, ami nem is biztos, hogy megéri vagy váltani és vállalni a kezdeti kockázatot?

2019. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amùgyis érdekes vagy.Az adott ország nyelvet azért érdemes és hasznos megtanulni,már csak beilleszkedés,és munka miatt is.De Te meg azt ìrod hogy a csaj miatt tanultad meg.Csak egy sìkban gondolkodsz,vagy haza vagy maradsz ott.Egy olyan csajjal élsz,aki azért van veled,mert amùgy nem lenne hol laknia.Veled viszont nem akarna tovább állni.Biztos szeret.
2019. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyere haza! Mire mész a pénzzel, ha te nem érzed jól magad? Esetleg abban a kevés idődben, amikor alszol, akkor tudsz vele mit kezdeni? Én egyik legjobb barátom is hazajött, félelmetesen hasonló a története.. Nem bánta meg, neki is kellett egy kis bátorítás, hogy hagyaja ott a fenébe.. Félt, hogy itthon is mit fognak szólni, hogy ott mit fognak szólni hozzá.. De nagyon boldog volt mikor hazajött és a reptéren mikor érte mentünk nagyon felszabadult volt.. Sőt nekem is volt hasonló.. Én nekem is volt hogy valamibe belevágtam , de félúton nagyon nehéz volt, nem akartam egyáltalán folytatni.. De mikor visszafordultam, azt a megkönnyebbülést nem tudom szavakba önteni.. Tegyél te is így nem lesz semmi baj, gyere haza!


23/F

2019. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szóval ott tartasz... hogy se Vele, se Nélküle nem tudsz ellenni.

Én amondó vagyok, hogy tedd mérlegre az egészséged... a fizikumod állapotát, a lelki, mentális egészséged állapotát és... bizony döntened KELL!


Biztosan ismered Dr. Bubó mondását= "Aki csak nyavajog, de NEM változtat, annak még nem fáj eléggé!"


Neked kell döntened! Hogy miként, hogyan tovább. Mert csakis Te tudhatod, hogy Neked mi lehet a legjobb.


És bárhogyan is döntesz... viselned kell annak következményeit. Mint ahogyan viselted eddig is... még hogyha csak apróbb... kevésbé nagy horderejű döntéseid is voltak.


Mindig is dönt az ember... egész életünkben folyamatosan döntések sorozatát hozzuk ... menjek/maradjak?... Egyem/ne egyem?... Csináljam/ne csináljam?... szeressem/Ne szeressem?... eltartsam/ne tartsam el? ...

Szóval érted... mindig... döntéshelyzetek előtt állunk. Folyamatosan. Életünk végéig.


És még ez erre is igaz --> Úgy döntöttél(!), hogy kiírod ide a "Gyakori Kérdések"-re a problémádat:

Menjek/Ne menjek? - Jól tetted! Jól döntöttél.


Hát én azt javaslom, tedd a szívedre a kezed... és bárkitől, bármit is olvastál... az jó! Egyéni élmények tapasztalatáról írtak eddig.


Szóval...döntened e-kérdésben is Neked kell! Senki nem dönthet helyetted, mert a Te életed a tét!


Én kívánom, hogy legyél bátor döntésedben. Ne vakmerő... hanem csak bátor!


Az ERŐ legyen Veled!

2019. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!