Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítsetek dönteni mit csináljak. Csinos fiatalos két gyerekes anyuka vagyok lassan 40.több évi egyedüllét után bevállaltam egy kapcsolatot .Nagyon szerelmes vagyok,jó képű ,jó humorú pasi,összeköltöztem vele.A gond hogy neki is vannak gyerekei,és a 17 éves lány a mindene,túl szoros a kapcsolat,úgy érzem háttérbe szorulok,hétvégente van itthon ,velem közös program nem volt még ,két hónapja vagyunk együtt. Minden hétvégén itt vannak a gyerekek. Mit csináljak,eddig senkivel nem értettem meg így magam,de ahhoz hogy működjön a lányával ki kéne jönnöm,sőt a lány a barátjával is.Sajnos nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésükbe hétvégén,inkább elvonulok,ami nem tesz jót a kapcsolatunknak. Hisz így vele sem vagyok ,mert ö mindig a gyerekei közt forog.fog ez a kapcsolat hosszú távon működni,vagy inkább lépjek?

#maradjak ??
2018. júl. 9. 08:59
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
77%
Menjél
2018. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"úgy érzem háttérbe szorulok" Bármennyire is fiatalosak vagytok- azért a középkorú emberek kapcsolata más, mint a bohó húszéveseké. Több alázat, figyelem, megértés szükséges hozzá a hosszú múlt miatt. Ő vajon a te két hozott gyerekeddel nem érzi "háttérbe szorultnak " magát? Ha szeretitek egymást ezeket elfogadjátok, ha nem akkor marad a magányosság. "hétvégén,inkább elvonulok" - a két gyerekkel lehet külön program - ők is igénylik valószínű, hogy többet legyenek veled.
2018. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyből ejteni egy kapcsolatot ennyiért? Ha ő elfogad téged a gyerekeiddel (márpedig ezt teszi, hisz együtt laktok) akkor neked sem lenne olyan nehéz lassanként megbarátkozni a lányával. Ha a lány normális, akkor adni fog egy esélyt neked, de ezt ne két hónap után várd. Ő 17 éves, még gondolom nehezen szokja a változásokat szóval lassan kell közelíteni felé. Nem is értem miért egyből a szakítás merült fel benned...
2018. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, amikor én 40+-os pasasként azt írtam, hogy mennyire rossz az anyukákkal kapcsolatozni, mindenki leoltott hogy az csak természetes, hogy a nőnek a gyereke az első és fogadjam el.


Úgyhogy a fordított esetben lévő hölgyeknek én sem tudok mást mondani, hogy fogadja el, ha az apának is a saját gyereke az első. Már csak hogx ne legxünk igazságtalanok.

2018. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Jó, de atöbbi nap veled van nem? A gyerekével akkor mikor csináljon bármit is?

Még friss az egész összeköltözés, adj időt ennek az egésznek. Annak pedig inkább örülj, hogy egy olyan férfival jöttél össze, aki törődik a gyerekével. Próbáltál eddig egyáltalán szervezni valamit is? Valami programot? Miért nem mentek el moziba pl? Jöjjenek ők is. Szokjátok meg egymást. Azt meg nem értem, hogy hogy nem tudsz bekapcsolódni a beszélgetésbe? Feszélyezve érzed magad? Miért?

2018. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de ott van a lány barátja is minden hétvégén,egy kis okoskodó csitri,ráadásul bánt hogy vele jobban elbeszélget a párom mint az én hasonló korú fiammal.
2018. júl. 9. 09:31
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A Te gyerekeid veletek laknak? Szerintem az normális, ha jóba akar lenni a lánya barátjával. Biztos nagyon fontos neki a lánya boldogsága, igy mindent meg is tesz érte.

Amúgy a fiad mennyire nyitott a pároddal való beszélgetésekre? Mert ahhoz nem elég csak a párod.

Nekem az jön le ebből az egészből, hogy a párod és családja barátkozóbb és sokkal szociálisabb életet él, mint a te részed. Náluk ez a megszokott, ti pedig nem tudtok beilleszkedni ebbe az egészbe.

2018. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

09:40 Válaszolónak

igen velem laknak .

2018. júl. 9. 09:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de most neked ez a bánatod, h a párod a SAJÁT LÁNYÁVAL jobban el tud beszélgetni mint a fiaddal? Jézusom... Picit gondolkodj el már magadon. Te sem tudsz elbeszélgetni a lányával. Ráadásul milyen jogon csitrized? Meg h okoskodó. Mert ha okosabb nálad? Ezen sem lepődnék már meg ilyen szövegen... Egyszer hallanám meg, h a párom a gyerekemre ilyen véleménnyel van, de repülne is rögtön. Neked tényleg jobb az egyedüllét.
2018. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem a lánya barátjára irta...
2018. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!