Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolatban vagyok...nagyon elhidegültünk már egymástól...belépett az életembe egy másik srác aki annyira olyan, mint akire mindig is vágytam!

Nem csaltam meg a jelenlegi páromat..soha nem tennék vele ilyet...ahogy ezt megtudta hogy van valaki aki ennyire engem akar észbe kapott, és változni szeretne...jobbá szeretné tenni a kapcsolatunkat...én már olyan régóta várok a változásra, hogy beleuntam, és most hogy már én nem akarom ő szeretne változtatni, csak már nem tudom mi tevő legyek!?

Jó ember, ragaszkodom hozzá túlságosan is, de a 6 évünkbe se történt semmi érdekes azon kívül hogy össze költöztünk, és félek, hogy ideig óráig változik és utána mindenúgyanaz lesz hisz túl sokat már én se várhatók így közel a 30-hoz!

Boldognak se érzem már magam így...vágynék a másikra is de tartok is ettől, hogy rosszul döntők hisz ezt nem lehet tudni előre!

Nehéz ez a helyzet...


2018. szept. 18. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A másik valamiféle szuperhős, vagy tőle mit vársz? Ha nem tanulod meg a pároddal közösen kezelni az ellaposodást (ergo most szakítasz inkább) akkor a következővel is ugyanúgy el fog laposodni, és ott se fogod tudni, hogy mit csinálj.
2018. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért az elég gáz, hogy közel a 30-hoz úgy kezeled az ellaposodást, hogy új hapsit keresel....

Hosszú kapcsolatod így soha nem lesz.

2018. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szuperhős..csak vannak dolgok benne ami nekem fontos....hasonló a felfogásunk...a jelenlegi pàrom sok mindent pl.esküvő, gyerek témát másképp gondol, mint én meg gyerekes is valamilyen szinten felfogásilag...vannak/voltak kisebbb nagyobb gondjaink, de viszont ragaszkodom hozzà, csak az érzelmi része nem olyan, mint kellene...
2018. szept. 18. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

"a jelenlegi pàrom sok mindent pl.esküvő, gyerek témát másképp gondol"

Így meg azt nem értem, minek vagy vele egyáltalán... ráadásul 6 éve! Az esküvő-gyerek téma a legelső, amit tisztázni kéne, ezekben nehezen lehet kompromisszumot kötni, főleg gyerek-témában....

2018. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

A négyes hozzászóló tökéletesen mondja. Érzelmek terén nem tudom mire gondolsz, nyilván egy új felé nagyobb a fellángolás, más 6 év után, meg más valaminek a legelején. Egy rózsaszín ködös időszakot, ne hasonlítsunk már össze egy beleszokott 6. éve tartó kapcsolathoz.


Ez egy béna hasonlat, de egy új munkahely is általában sokkal királyabbnak tűnik, aztán idővel kezd rájönni az ember, hogy ez se egy leányálom.


Tehát most azt sugallod, hogy ezzel a fickótól előbb lenne gyereked, mint a jelenlegi párpdtól akivel 6 éve vagy?


Ez hogy a faszba, 15 év után akart csak gyereket vagy mi? Feltételezzük akivel összejönnél hagynál időt magatoknak és 2-3 év múlva próbálkoznátok. Jelenlegi párod mire vár.


Ezen a téren kellene a dolgokat tisztázni

2018. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*belépett az életembe egy másik srác aki annyira olyan, mint akire mindig is vágytam!


Na ez a kamu része..


Mert ha 6 éves kapcsolat rossz lett volna, nem lett volna 6 év, és nem az új ember személye, inkább a kapcsolatból való kiugrási lehetőség az ami ilyen esetben működik. Mert valószínűleg, hogy a kiugró fél már fuldoklik a tehetetlenségtől.


Szóval ha már kamukat gyártasz, azt úgy tedd, hogy ismerd meg az embereket, hogy ne próbálj olyat sugallni ami nem igaz.


A tehetetlenségben vergődő emberek azok akik ezt a módszert választják, és ha szerencséjük van akkor meg is lépik.

2018. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6+ Az előző válaszolók meg kb annyit értenek az emberekhez, mint tyúk az ABC-hez. Egyvalamihez értenek, egy másik általuk ismeretlen nőről orbitális hazugságokat költeni, mert akkor azt hiszik, hogy ez által ők jobbak, pedig rosszabbak. Mert egy jó nő, sosem próbál az exe nőjéről rosszat gyártani, kizárólag a saját tapasztalatára hagyatkozik ha véleményt kell mondania. A személyes tapasztalatára az adott nőver kapcsolatban.
2018. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy csak ígérget...évek óta csak az ígérgetést kapom!

Èn már más dolgokra vagynèk...szeretnèk családot amit ő is tud, de azért 6 év az 6 év...se egy eljegyzés se semmi!

Tudom, hogy szeret...jól élünk nincsenek anyagi gondjaink...inkább érzelmi....viszont azt érzem a szívem szakadna meg ha el kellene hagynom, és ezt ő se szeretnè, de viszont ő még nem érzi magát készen a családalapításra viszont én már évek óta igen!

Nem más kapcsolattól várok csodát...tisztába vagyok vele, hogy előbb utobb változnak az érzelmek...csak na...nem is tudom inkább elkeseredésében írtam ide, mert nem tudom mi tevő legyek...

2018. szept. 18. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

6+ két kimagaslóan intelligens és nagy kisugárzású ember esetében a 6 éves kapcsolat az minden csak nem rossz kapocsalt, főleg úgy hogy mind két fél ragaszkodik a másikhoz, csak az egyik képtelen tovább szerető lenni.


Úgy hogy bekaphatjátok.

2018. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8 *A gond az, hogy csak ígérget...évek óta csak az ígérgetést kapom!


Ne kamuzz, ha már nyitottál egy kamum kérdést, mert semmiféle igérgetés nincs, és nem is volt.


Mert vannak emberek akik nem tesznek tönkre családokat és nem taposnak és nem zsarolják a másik felet, hogy váljon el,mint azt te teszed.


Ellenben minő érdekes, hogy az ilyen embereknek mindig megkérik a kezüket, és mindig feleségnek akarják őket hosszú távon. Ezért vagy ennyire irigy, mert te a kutyának nem kellesz hosszútávon? és még egy eljegyzést is ki kell erőszakolnod a férfiakból.

2018. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!