Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nekem itt valami nem stimmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem itt valami nem stimmel. Szerintetek ebben van logika? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kint egy pasival randizni, 39 eves. En 25 eves vagyok. Hozza kell tennem rendor, lehet egypar dolgot befolyasol a dolog. Szoval, elotte egy hetig napi szinten irkaltunk, minden rendben volt, kapcsolatrol is volt szo, hogy o szeretne, meg stb. Tegnap talalkoztunk egy het irkalas utan vegre, nagyon bejon, azt allitotta en is neki, csokoloztunk is, de megis olyan fura volt a hangulat. Nem ereztem azt a wow erzes. Aztan ma reggel irtam neki, hogy talalkozunk e meg, es azt irta ra vissza, hogy neki meg osszegeznie kell a tegnapi napot, es hogy adjak neki idot, mert hogy o 39 eves, es o mar nem csinalhatja meg azt, hogy vagy lesz belole valami vagy nem. Szoval nem akarja pazarolni feleslegesen az idejet. Mivel, hogy ha ujra talalkoznank, akkor mar komoly lenne a dolog szerinte, es o idot ker, hogy atgondolja. Kerdeztem tole, hogy mikor talalkoztunk akkor talan nemtudta, hogy 39 eves? vagy nem is ertem tenyleg. Nagyon gondolkodom azon, hogy hagyom a fenebe a dolgot, mert van annyi buszkeseg bennem, hogy nemfogom hagyni azt, hogy valaki ilyet eljatszon velem, ugy, hogy nem is ismer. Igaz, meg nemirt semmit, vagyis jobban mondva nem dontott, de annak ellenere, mit tennetek a helyemben? Bocsi a helyesirasomert, Szlovakiaban elek.
2019. júl. 9. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem mellébeszél. Tartóztasd le és bilincseld ágyhoz.
2019. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Ez semmi kérdező. Ugyan ezeket a köröket futtatjátok velünk, mert hátha akkor bizonyos lesz, hogy dugás után valaki megy vagy marad. Ugyan úgy ismeretlenül van az is csinálva.

Mivel komoly kapcsolatról beszéltetek, azt kell átgondolnia, hogy mennyire vehet komolyan, mert gondolom családalapítani szeretne, az meg nehézkes lesz, ha te mondjuk 5 év múlva beintessz, hogy ja, mégsem.

32/f

2019. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egy "nem" volt a részéről, csak nem akart megsérteni. Kicsit megértem, mert gondolom gyereket akar stb.
2019. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Még annyi, hogy nekem egy barátnőm 18 évesen összejött egy 36 éves férfival, mert bizonyos dolgok miatt vagánynak tartotta és szerelmes is volt belé. 25 éves korára lett két gyereke és akkor kezdte el érezni, hogy ő még kalandozna. Na mindegy nem részletezem, de nem lett szép vége a dolognak.
2019. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem is beszeltunk meg csalad alapitasrol sem, meg se kerdezte a velemenyem. es egyebkent, en irtam neki, hogy hagyjuk az egeszet nincs ertelme, es mondta, hogy egy kis idot adjak neki. akkor miert nem bolintott ra? hogy jo hagyjuk. nemertem a logikat komolyan. es azt allitja magarol o inteligens felnott ferfi
2019. júl. 9. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt meg a wow érzés, felesleges neked stresszelni magad ezen.
2019. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
rendőr, hol lenne már intelligens :DD
2019. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso 🤔😂😂😱😱👌👏👏
2019. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi, aki ráadásul rendőr is, tehát határozottnak kellene lennie így sunnyog, akkor hagyjad a francba, nem lesz ebből semmi.


Keress mást, még rengeteg férfi van, aki többet ad bele egy kapcsolatba.

2019. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kepzeljetek, kozben kiderult, hogy 40 eves, es van egy 11 eves gyereke is. persze ezt nem tole tudtam meg. pedig en az elejen meg is kerdeztem tole hogy van e gyereke
2019. júl. 11. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!