Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 éve járunk és most költöztünk volna össze. Eddig jó állásom volt, de rájöttem, hogy szeretnék még egy diplomát. A szak, amit szeretnék, az csak nappali képzésen indul, így emellett csak részmunkákat tudnék vállalni. A barátnőm először még azt mondta elfogadja. Aztán mondtam neki, hogy pár évig nagyon szegényesen fogunk élni emiatt, amin hisztizett, hogy ő nem akar szegény lenni és már komolyan össze tudtunk volna költözni, mert eddig jó munkám volt, de így éppen csak kitelik a lakbér fele meg a rezsi meg a kaja. Nem érti meg hogy miért akarok másik diplomát, szerinte a mostani végzettségem hasznos, az új választásom meg büfészak, ami meg sztem nem igaz. Nem szeretem a mostani állásomat, hiába van benne jövő, így minden nap szenvedés.


27f és 24l


2019. júl. 10. 12:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%

HA az új sulidat kijártad, és menő állásod lesz, biztos vagyok benne, hogy kapaszkodni fog vissza hozzád. De remélem, akkor neked is lesz eszed.

Mert az már lejön az írásodból, hogy a pénzed miatt kellesz neki. Ne sajnáld, hogy elhagyott!

2019. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Kedvezményes tanrend, és nappalin tudod a munka mellett ugyanúgy csinálni.

A csajodnak igaza volt.

2019. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarja végig küzdeni veled a következő éveket, segíteni, támigatni, hogy aztán az új diplomáddal a zsebedben az új munkahelyen legsen egy új barátnőd.
2019. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
4%
Az a fránya kitartás a másik mellett.. Ilyenek a nők, ha valami nem klappol, válik, elhagy (80%-ban ők szakítanak/válnak). Ennyi. Ezt vagy megszokod, vagy rosszlanyok.
2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy jogos.

Ez most így nem jó idő az osszekoltozesre.

2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
3-as mond valamit. Figyelj,joga van eldönteni,hogy ki akarja e ezt bírni veled: azt,hogy csak diákmelón tengsz,hogy nem lesz időd a tanulás és részmunka miatt,hogy neki kell lelkileg és talán anyagilag is támogatni nagyrészt. Annyi történt,hogy mérlegelt és ennyi feláldozást nem szeretne,hogy később valószínű vagy nem bírja,vagy te lépsz le.
2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi idősen én már csak amiatt szakítottam volna, mert 3 év után még mindig csak találkozós járogatás....


Amúgy több dologtól függ.

Mennyi tartalékod lenne például?

Mennyire vagy "komoly" ember olyan értelemben, hogy kitartó? Ha most ezt a második szakot elvégzed, akkor az már megfelelne, vagy azt is kitalálnád, hogy mégse tetszik? Mert pl. amikor az exem nyögött be ilyeneket, akkor égnek állt a hajam, mert tudtam, hogy jön egy újabb marhasága, amivel húzza az időt, és úgyis meg fogja unni ezt is. Most a párom gondolkozik, hogy átnyergel más területre, őt maximálisan támogatom, mert tudom, hogy oka van rá, és tudom, hogy úgy választ új irányt, hogy amellett ki fog tartani. Egy csapongót nehéz tolerálni.

Felmerülne bennem, hogy egyáltalán minek tanul valaki olyasmit, amit tál és szenvedés az egész...


Milyen szak egyébként, ami csak nappalin indul?

2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igaza van. És nem a pénzről szól ez az egész.


Amit te átélsz az a kapunyitási pánik nevet kapta a ped-pszi szakirodalomban. Kikerülsz az iskolából, és megijeszt, hogy akkor mostantól életed végéig ezt kell csinálnod. Sokan erre úgy reagálnak, hogy visszamenekülnek az egyetemre. És te is erre készülsz.


A barátnőd már kész van a felnőtt életre, összeköltözés, eljegyzés, házasság, gyerek. Ha te most 4 évre visszamész az egyetemre, akkor azzal nemet mondasz a tervekre a barátnőddel.


Lehetne egészen más is a dolog állása: ha mondjuk lenne egy piacképtelen diplomád, és ki kellene húzni pár évet úgy, hogy ő keres többet, eltart, amíg te szerzel egy piacképes végzettséget. Sokszor annak is az a vége, hogy a férfi nem hálás, és amint megvan a jó állás, jó fizuval, dobja a csajt egy fiatalabbért.


Amúgy mi ez a diploma, amivel majd megváltod a világot és csak nappalin létezik? (Az egyéni tanrend amúgy létező dolog, én így végeztem el a 2 éves MAt egy év alatt. Nem tudtam volna különben ott lenni az összes órámon, meg még dolgozni is mellette).

2019. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%
Nőként írom, hogy nem a te felelősséged megteremteni neki a kívánt életszínvonalát, az kizárólag az ő felelőssége. Ha ő nem tud annyit beleadni, hogy ne éljetek szegényesen, akkor szépen fogja be a száját és keressen jobban fizető munkahelyet ő, ne más farkával verje a csalánt. Hidd el, ha emiatt ott hagyott, akkor egyáltalán nem kár ezért a pcsáért. Amikor mi anno összejöttünk a férjemmel, ő is tanulni akart, mert nem szerette a szakmáját. El is ment részmunkaidőbe, én pedig nagyon szívesen támogattam és fizettem a költségeink nagy részét, hiszen a jövőjéről volt szó és arról, hogy ne gyomorgörccsel teljen a napja harmada.
2019. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Szakìtàs nem,de jogos a kiakadàsa,hozzàszoktattad magatokat egy jóléthez,most meg összehùznàd a nadràgszìjat,hirtelen Wellington bèlszìntől zsìroskenyèrre vàltanàl èn is ha nő lennèk lehet mérges lennèk ès èreztetnèm,hogy FÈRFI vagy nem tini.


Melò mellett vègezd a sulit,kifogàs,hogy nem lehet,èn ELTE proginfet vègeztem meló mellett.

Sőt most jàrok kèpzèsekre szintèn munka mellett mert az életet fizetni kell.


Igaza van nem akar szegèny lenni ezt meg kell èrtsd,neked is lehetne magaddal szemben elvàràsod ès a nadràgszìjjat huzogatod össze sajna a mai palik ezt csinàljàk.


Az a baj ezzel a kapcsolatot ki is végzed szèpen,mert milyen èlmènyeitek lesznek 3 èvig?

Ültök otthon TVztek?

Meg alvàs?

Mert pènz nèlkül egy ètterembe vagy egy bálba nem tudod elvinni pàrod.


Èn is kiakadnék ezen.


32F

2019. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!