Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 éve járunk és most költöztünk volna össze. Eddig jó állásom volt, de rájöttem, hogy szeretnék még egy diplomát. A szak, amit szeretnék, az csak nappali képzésen indul, így emellett csak részmunkákat tudnék vállalni. A barátnőm először még azt mondta elfogadja. Aztán mondtam neki, hogy pár évig nagyon szegényesen fogunk élni emiatt, amin hisztizett, hogy ő nem akar szegény lenni és már komolyan össze tudtunk volna költözni, mert eddig jó munkám volt, de így éppen csak kitelik a lakbér fele meg a rezsi meg a kaja. Nem érti meg hogy miért akarok másik diplomát, szerinte a mostani végzettségem hasznos, az új választásom meg büfészak, ami meg sztem nem igaz. Nem szeretem a mostani állásomat, hiába van benne jövő, így minden nap szenvedés.


27f és 24l


2019. júl. 10. 12:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
#9: normális nő nem pénzel egy pasit, aki lehet, két év múlva lelép mással.
2019. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

Eleve ne pènzeljen màr egy nő,azèrt vagyunk fèrfiak uraim.

Igaza van 11-esnek.


Fèrfi a csalàdfő,èrtem?

Mi lesz a kövi majd a nő dugja meg a fèrfit?

2019. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az is eszembe jutna, hogy csak azért akarsz osszekoltozni, hogy tudj nappalira menni.
2019. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eltartani a nőt. De a pasi se várja el, hogy eltartsák.
2019. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
27%
11 Együtt éltünk, komolyan vettük egymást, nekem pedig alap, hogy ilyen helyzetben kiállok a másik mellett és nem nézem végig mosolyogva, ahogy kiég és tönkremegy egy olyan munkahelyen, amit utál. És képzeld, azóta sem lépett le mással, azóta is boldogok vagyunk együtt, de ha lelépett volna, akkor sem bántam volna a hozzállásomat. A pénz csak egy eszköz, illene aszerint is kezelni.
2019. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%

Pénz egy eszköz pontosan azért alap dolog,nélküle

1. Nincsen megfelelő ètel mert a minősèg pènz

2. Lakhatàs sincs

3. Nincsenek èlmènyek,szürke befàsult ismètlődő napok amik felzabàljàk az egèsz kapcsolatot.

4. Ruha sincs


Aki szerint a pènz csak eszköz az menjen be a boltba ès mondja meg,hogy a penz csak eszköz ès vasàroljon be nèlküle.

2019. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
20%
16 Akkor a lányzó szedje össze magát és keressen többet ő! Nincs megtiltva a nőknek, hogy tanuljanak, fejlődjenek, ha jók akarnak élni. Miért is a sráctól várja el, hogy mindent a segge alá tegyen? Nálunk bőven elég lett volna kettőnkre az én fizetésem, még félre is tudtunk volna tenni, ehhez képes ő ragaszkodott a részmunkaidőhöz és tett bele a közösbe, a hozzáállását pedig nagyon díjaztam.
2019. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

#17

Te kicsit kevered a szezont a fazonnal. Van átmenet a "férfi eltartja a nőt" és a "nő eltartja a férfit" állapotok között. Mondjuk az, ha közösen tartják el magukat, és senki nem mereszti a fenekét, csak mert kapuzárási pánikja van, és neki éppen nem is annyira tetszik már az, amivel addig foglalkozott.

Miért kéne BÁRKINEK eltartania egy másik munkaképes, egészséges felnőtt embert? :D

2019. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha már van végzettséged,keress egy jól fizető állást,hogy tanulhass mellette.Ne a barátnődtől várd el,hogy nélkülözzön veled 3 évig.Ez nem opció?
2019. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%
18 A kérdező nem arról beszélt, hogy onnantól el kellene őt tartani, hanem arról, hogy kevesebbet fog keresni. És ez teljesen alap és teljesen rendben van, ha az ember például karriert vált és junior pozícióba kerül, vagy ha épp tanul. Ha a csaj ezt kifogásolja, miért nem ő tesz bele többet? 3 évről van szó maximum, milyen jogon várja el, hogy bármiben is pénzelje őt a kérdező? Az egy dolog, hogy téged nem érdekelne, ha a párod az élete harmadát azzal tölti, amit gyűlöl, de nálam valahogy ez nem fér össze azzal, hogy szeretem a másikat.
2019. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!