Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 éve járunk és most költöztünk volna össze. Eddig jó állásom volt, de rájöttem, hogy szeretnék még egy diplomát. A szak, amit szeretnék, az csak nappali képzésen indul, így emellett csak részmunkákat tudnék vállalni. A barátnőm először még azt mondta elfogadja. Aztán mondtam neki, hogy pár évig nagyon szegényesen fogunk élni emiatt, amin hisztizett, hogy ő nem akar szegény lenni és már komolyan össze tudtunk volna költözni, mert eddig jó munkám volt, de így éppen csak kitelik a lakbér fele meg a rezsi meg a kaja. Nem érti meg hogy miért akarok másik diplomát, szerinte a mostani végzettségem hasznos, az új választásom meg büfészak, ami meg sztem nem igaz. Nem szeretem a mostani állásomat, hiába van benne jövő, így minden nap szenvedés.


27f és 24l


2019. júl. 10. 12:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

#20

Gondolkozz már. Részmunkaidőből szerinted lehet fizetni egy albérlet felét? Én részmunkaidőztem nappali képzés mellett, örültem, ha a bérletemre meg a kajám egy részére futotta belőle.

Arra pedig még mindig nincs magyarázat, hogy az illető minek tanult eddig olyat, amit ennyire gyűlöl...

2019. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
73%

20-as nem kellene kèrdezőnek se nyàvognia,jòl keres,piackèpes.

Erőltesse,ne rinyaljon nem kisfiú màr.

Ràadàsul büfèszakèrt elmenni kevesebbet keresni 3 èvig aztàn meg elmenni sz_rèrt h_gyèrt elmenni szintèn 3,4 èvig.


Az 7 èv aztàn milyen fiatalsàga marad?

Mite fog emlèkezni,hogy ettük a vajaskenyeret meg màjkrèmet meg Balatonra nem jutottunk le sajnos,mivel arra se volt pènz,ülhettünk fel a büdös vonatra amibe hol van klìma hol nincs tiszta koszosak meg izzadtak lettünk?


3 èv kva sok idő,èn 7 èvig remetekènt èltem mert munka,egyetem,edzès.


De nem is volt baràtnőm mivel foglalkozni se tudtam volna vele meg èlmènyekre se lett volna pènzem.


Egy fèrfi nem teheti meg,hogy ha piackèpes szakmàja van ugràlgat.


Viselje szèpen,erőszakkal szeresse meg.

Mellette könnyitett tanrenddel meg vègezze el a büfèszakot aztàn teheti el a diplomát szekrèny tàmasznak pont okès lesz.

2019. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ezért elhagy a barátnőd, akkor nem szeret téged igazán. Én sose hagynám el a férjem, nem azért vagyok vele, mert dolgozik, vagy nem dolgozik, hanem azért, mert szeretem. Én pl. egyetemista vagyok, és sajnos nemtudok dolgozni mellette, de ettől még ugyanúgy szeret a férjem, sose vágja a fejemhez, hogy miért nem dolgozok. Szeretjük egymást, és kitartunk egymás mellett, bármit is hoz az élet. Keress olyan barátnőt, aki önmagadért szeret, és nem a pénzedért.
2019. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Én barátnődnek adok igazat. Te az összeköltözés helyett és ahelyett, hogy utazgassatok élvezzétek az életet (hiszen mikor ha nem most) te egy MÁSODIK diplomát választottál.. Értem, hogy idén csak nappalin indul de lehet, hogy 1-2 év múlva indulni fog levelező szakon is. Raádásul mindezt úgy, hogy már volt egy tök jó állásod, tehát arról sincs szó, hogy meguntad a mosogatást.
2019. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
85%
Engem mondjuk még mindig érdekelne, hogy milyen csodás szak ez, ami csak nappalin létezik. :D
2019. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%
Arra válaszoljon valaki, hogy a kérdező, ha elhagyja a barátnője, fenn tud-e tartani a félállásából egy albérletet. A válasz egyértelmű nem. Innentől nincs kérdés.
2019. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%

15


Csak az ismeretségi körömben 3 olyan párt tudok ahol a barátnő felvállalta a ,,többletköltséget" míg a férfi tanult, aztán fura mód a diploma ,,előnyeit" már nem ,,élvezhette" mert a párja közbe beleszeretett csoporttársba, bejött az élet és a barátnő menesztve volt.

Ráadásul a kérdező még együtt se élt a barátnőjével, azt se tudják, hogy menne e nekik úgy is vagy csak a ,,járás" működött.

Rengeteg felnőtt ember utálja a szakmáját.Keveseknek adatik meg, hogy valóban olyan munkát végezzenek amit szeretnek is.Meg kell tanulni ezt elfogadni.

2019. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ, milyen diplomád van most, és milyen diplomát szeretnél, mik lennének a kilátásaid az új diplomával. Ha tényleg hasznos a diploma, akkor jó hosszútávú befektetetés, megéri a pár év "szegénység" és a barátnődnek ki kéne tartania melletted. Ha viszont tényleg kevés hasznú a diploma, akkor felesleges pénzkidobás.
2019. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
78%

26-osnál a pont. Ha egyedülálló lenne akkor eszébe sem juthatna ilyen. Akkor ha tetszik ha nem dolgozni kéne és esetleg mellette tanulni.

Amúgy a barátnőnek adok igazat. Nem azért mert miért ne segíthetne. Az igaz, hogy segíthetne ha komoly kapcsolatról van szó. De ahogy már valaki írta előttem, itt több "kidobott" évről van szó. Több év tanulás sok nélkülözéssel aztán pedig szinte nulláról kezdeni rendbehozni az életet, elérni valamit anyagilag, kapcsolatilag ami szintén pár év. Na most miért akarna 24 évesen várni 8-10 évet amíg valahová eljut? Ha egyáltalán eljut. Mert az sem biztos, hogy a diploma után rögtön kap a kérdező valami mesebeli állást és a sok nélkülözés miatt az sem biztos,hogy a kapcsolat olyan marad amit még akarnak tovább fejleszteni. Ha 1-2 hónap vagy fél évről lenne szó akkor simán elvárnám, hogy a barátnőm támogasson. De éveket nem kérhetek tőle. Annyi év a fiatalságából sok így bizonytalanul feláldozni. Hisz garancia sem a kapcsolatra sem a diploma utáni megálmodott munkára ill. jólétre nincs. Ezek csupán lehetőségek melyek sikeresek de sikertelenek is lehetnek. Így viszont a több év türelem,várakozás, segítség túl nagy kérés.

Ha a kérdezőnek mondaná a barátnője, hogy mondjuk 5 de ha esetleg nem jól alakul akkor lehet akár 10 évig semmi kirándulás, semmi változás/továbblépés a kapcsolatban, se házasság, se gyerek csak az elvárás, hogy segítse támogassa és a 10 év letelte után pedig talán már jó lesz akkor belemenne a kérdező? Vagy azt mondaná, hogy ha ezt akarod akkor sajnos egyedül kell végigcsinálnod mert nekem mást jelent az élet, másképp szeretném? Nekem van tippem a válaszára.

2019. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%

#17 Senki nem a te eleted csodalatos peldajat jott olvasni. A homopatias gyogyulastortenetek is pont ennyit ernek. Neked bejott, de nezzel csak korul, hanyaknak jon ez meg ossze! Sajnos siman benne van a pakliban, hogy az eltartott fel nem lesz halas, lekoccol, akkor az eltarto kinek nyujtsa be a szamlat? Es meg a penz itt a legkisebb gond, ami tenyleg megfizethetetlen az az ido.

Szemelyes peldakkal kar jonni, mert mas torteneteiben mas emberek szerepelnek. Itt nem egy tiz eve egymas mellett levo hazasparrol beszelunk, akik tuzon-vizen keresztul kitartanak egymas mellett, hanem egy fiatal parocskarol. Ha ti voltatok a csodalatos kivetel akkor legyel erre buszke, de a tanacsod ettol meg masnak artalmas lehet.

2019. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!