Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 éve járunk és most költöztünk volna össze. Eddig jó állásom volt, de rájöttem, hogy szeretnék még egy diplomát. A szak, amit szeretnék, az csak nappali képzésen indul, így emellett csak részmunkákat tudnék vállalni. A barátnőm először még azt mondta elfogadja. Aztán mondtam neki, hogy pár évig nagyon szegényesen fogunk élni emiatt, amin hisztizett, hogy ő nem akar szegény lenni és már komolyan össze tudtunk volna költözni, mert eddig jó munkám volt, de így éppen csak kitelik a lakbér fele meg a rezsi meg a kaja. Nem érti meg hogy miért akarok másik diplomát, szerinte a mostani végzettségem hasznos, az új választásom meg büfészak, ami meg sztem nem igaz. Nem szeretem a mostani állásomat, hiába van benne jövő, így minden nap szenvedés.


27f és 24l


2019. júl. 10. 12:29
1 2 3 4
 31/33 tiril ***** válasza:
0%
Az a kérdésben nincs benne, hogy a barátnő is dolgozik-e valahol, emiatt a szempont miatt nem tudom megállapítani, hogy kinek van igaza.
2019. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

#31, Konkrètan ugyan nem említi, de úgy fogalmaz, hogy "de így éppen csak kitelik a lakbér fele meg a rezsi meg a kaja".

Szóval a felèt említi, a másik felèt nyílván a barátnő állná, ebből következik, hogy van keresete.


Amúgy meg igaza van. 3 èv után vègre összeköltöznètek, èlvezhetnètek együtt az èletet, ehelyett marad a nèlkülözès, szamolgatás, időtök nem lesz egymásra semmi, hisz te bejárat órákra, meg tanulsz, meg dolgozol, aztán erre mennek el hosszú èvek. Valahogy elhiszem, hogy ehhez nincs kedve. Aztán mire vègrw túl lennètek rajta, règ elhidegült ezek egymástól.

Aztán mi a garancia arra, hogy az új szak olyan hiper szuper lesz, amiben lesz kedved dolgozni. Semmi.

Szóval igen, jogosan szakított. Joga van eldönteni milyen èletet szeretne èlni, mit vállal be.

2019. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos a szakítás pontosan amiatt, amit korábban már itt írt valaki a kapunyitás pánikról:


A barátnőd lakást, gyerekeket, házasságot, családot akart volna, ami ebben a korban tökéletesen normális egy nőnél.


Ehhez szüksége lett volna egy olyan FÉRFIRE aki szintén családot akar és ebben támogatja őt: nem véletlenül találták ki a házasságot pár tízezer éve, hogy a férfi támogassa a nőt anyagilag, amíg az neveli a gyerekeket.


Sajnos a kérdező nem mutat FÉRFIhez méltó felelőségvállalást, hanem kitalálja, hogy egy büfészakra visszamegy nappali(!) tagozatra, holott jól fizető melója lenne, ahelyett, hogy családfőhöz illően támogatná a családalapítást.


Vajon miért is várnád el kérdező a barátnődtől, hogy legszebb termékeny éveit arra pazarolja, hogy rád vár, amíg egy büfészakot végzel az egyetemen, és közben meg párizsis zsemlére is alig telik?


Tökéletesen jogos, hogy egy olyan férfit keressen, akivel egyeznek a tervei a jövőt illetően.

2019. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!