Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi bánatom nem múlik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatom nem múlik, mégha egyértelmű is, hogy nem kell nekem. Mi a teendő ilyenkor? ( lent )

Figyelt kérdés

23F vagyok. Azt hittem megtaláltal életem hölgyét, nagy boldogságban éltem vele, míg az egyik nap egyszercsak eltünt az életemből minden magyarázat nélkül. Letiltott mindenhonnan. Később derült ki, hogy valójában csak kihasznált, sokszor megcsalt a hátammögött, hazudott végig és tulajdonképp elmenekült a felelőség elől. Próbáltam őt keresni sajnos már-már beteges módon kétségbeesésemben, amivel mégjobban ellöktem magamtól és a családja is megharagudott rám amiért nem hagytam a lányukat. A család sajna azt tanította meg neki, higy megtehet bármit, utána nem kell vállalnia a felelőséget a tetteiért és a szaváért mert apu úgyis odaáll.

Ez 3 hónapja történt. Minden nap a gondolatával kelek és vele alszok, álmodom. Ha megtehetném kitörőlném az emlékeimből. Most egy gazdag srácot használ ki épp. Az meg őt. Legalább kiszelektálják egymást, de valami érthetetlen okból még mindig érzek iránta valamit. Még mindig beszélgetnék vele. Pedig ez logikátlan. Lehullott a maszkja amit hordott, kiderült, hogy hazug ri*anc és valamiért az agyam mégse tudja elengedni teljesen, pedig egyértelmű, hogy egy ilyen ember senkinek se kellene újra az életében. Mégis megkeseríti a napjaimat. Miért nem múlik el? Miért akarok vele még most is beszélni? Remélem a sors vossza adja ezt neki. Őszintén abba reménykedtem, hogy valaha valamikor a jövőben rájön, hogy volt egy ember aki biztos, megbizható pont volt az életében és megkeres, akkor viszont én "adhatom" vissza neki. Bármennyire is gyerekes ez... Képes valaki ennyi igéret, szép szó és tett után úgy eltünni, hogy nem érdekli a másik él-e vagy meghalt?

Mit tegyek, hogy semlegessé váljon? Nagyon örülnék már valami segítségnek. A munkámban is bezavar, pedig ott tényleg életek függhetnek. Vagy a sajátom.

Mind ez egy hazug nő miatt. Attól félek, hogy nem tudok újra "ilyen jót fogni". Plusz féltékeny vagyok valamiért. Előben azóta 2x láttam. Mind a 2x úgy tett, mintha szellem lennék. Szerinterek, hogyan mulaszthatnám el végre a fájdalmat?


2019. júl. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy csak az hiányzik,hogy valakit szerethess? Mutasd azt neki,hogy téged sem érdekel és hidd el,idő kérdése és elfelejted,majd jön más aki nem szórakozni akar csak.
2019. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dolog nagyon egyszerű: a te érzéseid valódiak voltak, ezért tudod nehezen elengedni. Ennek semmi köze hozzá, vagy a kapcsolatotokhoz, csak hozzád. Sajnos mindenképp időbe fog telni, mire feldolgozod. Ezt leginkább úgy tudod meggyorsítani, ha nem küzdesz elllene, hanem hagysz magadnak időt a gyászra, és tudatosan arra a gyászra, amit érzel, nem rá. Beszéld ki magad barátaidnak. Aztán kezdj el tudatosan tovább lépni, legyenek programjaid, társaságod munka után, találkozz új emberekkel - első körben nem új kapcsolat miatt, csak hogy lásd, a világ nem csak exedből áll. Idővel feltűnik, hogy már nem is gondolsz rá, és most, hogy eszedbe jutott, semleges.
2019. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Értem őket és tudom, hogy így van, ez a bosszantó, hogy az agyam mégsem logikusan viselkedik.

Ha jól gondolom, azt a rengeteg fejemben lévő kérdéseket, amiket neki tennék fel mindet elkell engednem mert úgyse kapok rá választ, vagy ha kapnék se lenne őszinték és nem érek velük semmit.

2019. júl. 23. 12:20
 4/6 anonim válasza:
52%
Kutyaharapást szőrével gyógyítják!!! Remélem érted!
2019. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A választ már tudod,mi mást várnál egy beszélgetéstől?Gondolm egy őszinte ne haragudjot.

A helyedben én akkor se állnék vele szóba,ha leszel olyan szerencsétlen,hogy összefuttok,megkeres,akár mi.

Ùgysem szereted,mert rosszat kívántál neki,szar embertől meg ne kelljen a bocsánatkérés.

Gondolj arra,hogy Te nem hazudtál,nem okoztál csalódást,ember maradtál.És ez az egy a fontos, a többi nem számít,a szülei se.

2019. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keressél egy elérhető célt az életedben és dolgozz meg keményen érte. Lehet ez bármi. Például: ha zenélsz, egy új mű elsajátítása. A lényeg, hogy tudjál valamire koncentrálni, ami sikerélményt ad.


Amíg leragadsz a múltban és nem élvezed ki a szingli létet, nem fogsz új párt találni. Érzik rajtad a nők, hogy milyen helyzetben vagy és ez nem vonzó nekik. Szóval engedd el. Töröld le facebookon és messengeren, telefonodból is szedd ki a számát, sehol ne lássad a nevét. Ha tudod hova jár, kerüljed azokat a helyeket, stb.

2019. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!