Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak ha egy másik férdi randira hív titeket?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel újra elkezdtem beszélgetni, és folyton mondogatja hogy hétvégén menjünk el kajálni, meg már azt is mindta hogy ha "netán" szakitok a jelenlegimmel, akkor ő szívesen megpróbálja velem, régóta tetszem neki, nagyon szép vagyok stb... Mondjam el a páromnak? Vagy inkább töröljem ki? Mivel a párom a legjobb barátom is, mindent elmondok neki

2019. júl. 24. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az eseted, akkor végképp rázd le, ne reménykedjen szegény.
2019. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Alap, hogy elmondom, es mar az elsonel, nem kotlok a torteneten heteket.
2019. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha zavarnak a célozgatásai, az első adandó alkalommal letereled.

Én elmondom a páromnak, ha valaki bepróbálkozik nálam, de én ott azonnal elutasítom, és itthon meg csak röhögünk rajta, ő is elmondja, ha valami nő irkál neki vagy ilyesmi.


De ha a párom jönne azzal, hogy valaki rendszeresen hívogatja ide-oda és benne annyi sz-r nem volt, hogy elutasítsa vagy az elutasítást követő további megkeresésekre egyáltalán ne reagáljon, nem biztos hogy nagyon díjaznám.

2019. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!