Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna titeket, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátotok minden nap beszélne egy másik lánnyal is?

Figyelt kérdés

Nem akarnak találkozni, a lány is kapcsolatban van, csak régen osztálytársak voltak és baráti viszonyban maradtak. Ettől függetlenül minden nap beszélnek facebookon.

A kapcsolatotokkal semmi gond nincs alapjáraton, minden klappol, szex működik, érezteti hogy szeret. Lassan egy éve együtt.


2019. júl. 2. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem perverzkednek stb akkor nem, mindenkinek lehetnek barátai.
2019. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavarna, én sem a nemük alapján választom ki a barátaimat.
2019. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem zavarna.
2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem zavar, rakás nő ismerőse van,de inkább csak lelki szemetesnek használják a párom mert egyfolytában a bajaikról írnak neki az meg nem aggaszt ha ezt bírja akkor nyugodtan írjon nekik. 25N
2019. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4es uristen :D foglalkozna a f...m mas no bajaval.
2019. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg csak baráti a viszony, nem zavarna. De kettesben nem találkozgathatnának, azért a lóf..sznak is van vége :D Csak nagyobb társasággal, vagy ha én is ott vagyok.
2019. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavarna😊 mert ilyen ember nem lenne sosem a barátom 😊
2019. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szinte minden nap beszélgetek egy barátommal, akit lassan 20 éve ismerek. Mindketten házasok vagyunk, soha semmi nem volt köztünk. Külföldön él, nem találkoztunk vagy 10 éve. Szeretjük egymás humorát, hasonlóak vagyunk. Ennyi. Nem is tetszünk egymásnak, csak jóban vagyunk.
2019. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem eleinte mindenképp zavarna. Aztán ha elolvasnám pár beszélgetésüket (mert elolvasnám, vagy a tudtával vagy anélkül) és megnyugodnék, hogy semmi kétes dolog nincs nincs benne, megismerném a lányt személyesen is, esetleg néha összejárnánk, akkor már talán nem zavarna annyira. Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy miről és miért beszélne egy másik nővel minden nap, a legközelebbi (férfi) barátaival is hetente max 2-3x beszélnek, ugyanezt a szintet tartanám elfogadhatónak a női barátokkal szemben is.
2019. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleinte zavarna az tényde ha pl bemutat a egy barátiösszejövetelen akkor az már más lenne megszoknám egy idő után. Addig csak agyalnék hogy mit tud beszélgetni vele minden nap. Am meg az exem is beszélgetett egy csaj ismerősével eleinte nyugtatgatott hogy barátja van stb meg tanácsot kért persze elfogadtam mivel jóval előttem ismerte a csajt de rá 1 évre meg titokban beszéltek úgy hogy a szemembe hazudott jahh és a csaj haverja szakított a pasijaval. Szóval nem mondta el.
2019. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!