Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet tartós egy olyan szerelmi kapcsolat, ahol a férfi tag még egy polcot sem tud felfúrni a falra?

Figyelt kérdés
Ha bármi ügyes-bajos dologról van szó, ami "férfi munka" lenne, akkor valaki mást kell megkérni, vagy szakembert hívni. Egy idő után nem válik férfiatlanná a barátnője/felesége szemében? Szerintetek eme hiányosság lehet annyira domináns, hogy a hölgy tag nyitottá válik eseti kikacsintásokra?

2019. aug. 1. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Gyakorlás és utánajárás. Nehogy már egy polc felfúrása gondot okozzon! Ehhez nem kell atomfizikusi tudás. Tipli, fúró, elhelyezitek és kész. A szakboltban meg tanácsot kérsz.


Villanykörtét azért ki tudod csavarni és kicserélni, ugye?

2019. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs szükségem ezermester palira, nem arra indulok be, hogy megjavítja a WC-t, hívok rá egy szakit, ezek normál esetben nem havi 50x előkerülő problémák.

Egy polcot én is felfúrok, összerakok bármit ha kell, ahogy párom is.


Nagyon szar nézet ez a férfimunka-nőimunka.


Aki emiatt kikacsint egy kapcsolatból, annak csak egy indok. Hogy nem tud felfúrni egy polcot. Nevetséges.

2019. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mivel én alapvetően elég talpraesett vagyok nőként, ezért nehezen élném meg, ha a párom nem lenne az. Otthon azt láttam, hogy alap dolgokat egy férfi megtud csinálni, apu ilyen volt, nagyjából én is, ezért számomra fura, hogy nem és nem tudnék együtt lenni valakivel, aki ilyesmire nem képes. Elképzelhető, hogy én lettem elrontva, de ez van. Két csavarhely kifúrásáért nem akarok fizetni senkinek.

A megcsalás viszont szerintem ettől független. Ha eldöntöm, hogy őt akarom, akkor kikacsintásnak helye nincs, legyen bármilyen béna is. :D

2019. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az ilyen mondvacsinált jellemzőkön áll egy férfi férfiassága. Nekem az is férfias, ha vki tudja, mikor kell segítséget kérnie.
2019. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!