Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettem egy lányt 12 évig....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem egy lányt 12 évig. Ő volt az egy és egyetlen az életemben. Aztán egyik napról a másikra szakított velem, le is lépett, azt sem tudom hol van. Ennek már lassan 1 éve. De még mindég rettentően hiányzik, ez normális?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy még mindég borzasztóan hiányzik, és félek ez nem is fog múlni. Nagyon lelki beteg vagyok, katasztrofális állapot... Nem tudok normálisan élni. A helyemet sem találom, állandóan feszült és ideges vagyok. Ez normális szerintetek? Hiába látok más nőket az utcán, azokról is csak Ő jut eszembe. Ez rohadtul nem vicces, lassan teljesen tönkremegyek ebben az állapotban. Sok mindent kipróbáltam, már, hogy elfoglaljam magam, de semmi javulás. Nagyon magatehetetlen vagyok. Bár csak ne szeretném ennyire... Van még valakinek valami "megoldóképlete" ??? Ezt már SOS -ben írom sajnos. :'(

2019. aug. 3. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nagyon fontos, hogy megtaláld neten és lásd a tevékenységeit, még ha azok ritkák is, akár több hónapban egy valami. Mert akkor legalább látod, hogy él, jól van, és mégis tudsz róla valamit, és valamilyen módon kapcsolódsz hozzá.

Ez a fájdalom nagy részét el tudja venni.

Esetleg közös ismerősökkel nem tudsz beszélgetni?

2019. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Miert venne el a fajdalom nagy reszet ha a lany utan kajtat? Ilyen szar tanacsot eletemben nem hallottam!
2019. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
El kell fogadni a jelent.Minden jó,ùgy ahogy van.(okkal történt,okkal nincs most veled)Addig mondogasd,amíg Te magad is elhiszed.Más megoldás nincs.
2019. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
12 év után normális. Sok idő, ha együtt is voltatok. Ezen valahogy túl kell lendülni egy idő után. Hány éves vagy? Ha nem megy egyedül, kérj segítséget.
2019. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

33 vagyok, se gyerek, se senkim nincs már. Senkit sem akarok megbántani(hölgyek közül), de sok lánytól halom, olvasom, hogy "kitolt velük a pasijuk...mindég minden felé a férfi volt a bűnös, ő csalta meg a lányt, meg a férfiak a farkuk után mennek"... Hát én vagyok nemben, felfogásban is az ELLENPÉLDA.


Én már azt kívánom, bár csak sose lettem volna szerelmes.

Ennyit ér ha szeretsz egy nőt. Megteszel érte mindent, hogy utána gyakorlatilag sz4rba hagyjon, az önbecsülésed és az egész életedet atomjaira rombolja.

Szerintem a nők nagy része nem becsüli meg a komoly gondolkodású férfiakat. Az egyenjogúságukkal meg már rég átestek a ló másik felére. Ez nem egyenjogúság, hanem a férfiak terrorizálása... (Maximális tiszteletem a kevés nő kivételnek!)

2019. aug. 3. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!


Akartam írni, hogy kérlek, ne általánosíts, de megláttam a válaszod végén a zárójeles részt.

Sajnos ez itt is, és a való életben is elterjedt, hogy néhány hasonló rossz tapasztalat alapján az egész világra ráhúzzuk a tulajdonságokat. Nos, igen, vannak férfiak is és nők is, akik képtelenek megbecsülni, amijük van. Nem egy helyen olvastam, illetve egy ismerősöm esetében láttam is, hogy valakinek a jó nem elég jó, és csinál magának problémát.


Gondolom az a lány mindenféle ok és indok nélkül lépett le. Sajnálom, hogy ennyit ért neki a 12 év, de ez már az Ő problémája, és nem a Tiéd! Itt az idő, hogy magaddal foglalkozz! Próbáld meg magad felépíteni, arra ösztökélni magadat, hogy képes vagy egyedül is létezni. A sok sok emlék miatt szereted még mindig :)

Van esetleg valaki, akinek ki tudod önteni a szívedet? Vagy ha más nem, ki is írhatod magadból.


Nem akarok hazudni, nem lesz könnyű, de ez a Te harcod. Meg kell próbálni az energiákat, amiket most e lány iránti hiányra irányítasz, valami másba belefektetni. Nem tudom, mit dolgozol, sportolsz-e, stb, valamit próbálj meg kitalálni, ami egyrészt lefoglal, másrészt ad Neked fejlődési lehetőséget, akár szellemileg, akár fizikailag. Légy erős! 33 éves vagy, fiatal még, biztos, hogy bekopog egy olyan Nő az életedbe, akinek Te vagy a mindene, akinek csak Rád van szüksége. Sokan a rossz tapasztalatok miatt az ilyen véleményeket, mint az enyém, lehúzzák, meg tündér mesének vélik, de ha nem hiszed el, hogy ez megtörténhet, nem is fog megtörténni.

Hagyd kicsit magadat, szárnyalj, élj. Hidd el, ha pozitív és nyitott vagy a világra, a világ is nyitni fog feléd. És nem kell rögtön kapcsolatba bonyolódni, ha nem szeretnél. Viszont nyugodtan beszélgess nőkkel kötetlenül, csak, hogy szokd meg ezt, hogy milyen ez. Sok sikert, Kedves Kérdező! Én szorítok Neked!

2019. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi történt azóta veled?🥺
2021. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!