Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci888 kérdése:

Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok eleg szar helyzetben vagyok szeretnek mesélni rola es kiadni magamból. Szoval majdnem 4 eve egyutt, jártunk a barátnőmmel es 2,héttel ezelott váratlanul hirtelen felindulásból szakítottunk egy butasag miatt, munkamml kapcsolatos muszakvezeto vagyok egy, gyárban es esti műszakos voltam de o ezt nem hitte el hogy be kell mennem dolgozni mert akkor epp o a szüleinel volt nem velem. Másnap ram irt es kitalálta ram hogy en fesztiválon voltam dolgozni hol ott ez, hazugság volt mert dolgoztam es hirtelen felindulásból szakítottam vele annyira felidegelt ezzel a hazugsagaval. Ő pedig facebookon gyorsan megváltoztatta a jelszavát majd közölte velem hogy o hazafele a buszon találkozott egy fiúval de mondta neki hogy, van párja perze ezt szakítás utan mondta el nekem miután megváltoztatta a jelszavat fbn.. Nagyon kiakadtam éreztem van valaki a háttérben mert máskor sosem adja fel ilyen hirtelen hülyeség miatt a kapcsolatunk éreztem hogy mas velem. Ra par napra jott ez nem érdekelsz stb szabad vagyok szingli stb meg hogyha elkezdek csajozni felejtsem el.. Persze o mar a msikkal írogatott mert feltortem a facebookjat es olyanokat olvastam hogy csók e szex.. Meg találka...

Nagyon kiakadtam sírtam nem éreztem jol magam kórházba kerültem arra nem méltatott hogy bejojjon hozzam 2 héttel ezelőtt élete szerelme voltam mara meg azt irta a haveromnak hogy ő mar nem szerelmes belém nem ertem valakinek ket het alatt hogy változhat meg az érzelmei nagyon hianyzik es en szerelmes vagyok bele elhitette velem hogy ma találkozzunk es engem választ es megírja. Srácnak hogy en kellek neki erre ma haveromnak mar azt mondta hogy csak azert hívott talira hogy elmondja nekem hogy soha többé ne keressem.. Mindez ket het alatt folyt le.. nemtudom elfelejteni ja es a srac ram irt hogyha o eltudta bizonytalanitni nem szeretett engem a barátnőm erre o igaza volt kepes volt ezt mondani eddig élete szerelme voltam örökké stb ugy erzem csak addig voltam jo neki mignnemjott mas egyszer mar megtette ezt velem de visszajött most masodjra teszi..



2019. aug. 4. 19:26
 1/3 Izabella220 ***** válasza:
Aki megteszi egyszer az hajlamos,legközelebb is megtenni.Lehet te szereted de a barátnőd már nem is tisztel. Kiad egy harmadik félnek aki egy idegen. Ne akarj görcsösen olyan embert akinem akar téged is ugyanúgy. Szerintem most amit érzel az nem szerelem,inkább nehéz beletörődnöd hogy más valaki kell neki, nem te. Sértve érzed magad miért jobb más mint te. Ha ez letisztul benned könnyebb lesz.
2019. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kegyetlenül faj mert ezelott 2 hete élete szerelme voltam es mikor összevesztünk mindig sírt utánam mar meg mar nem szerelmes belem ugy erzem sose volt csak addig mig nemjott mas..
2019. aug. 4. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyötör a gondolat hogy mast fog csókolni massal fog lefeküdni annyira faj es megígérte hog ett Tobbe nem teszi meg velem ed megis.. Meg mindig varom ot ra vágyók esha azt mondana visszjon hozzam visszafogadnam meg de erre nincs esély
2019. aug. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!