Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok az egyetlen ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen ember, akit ennyire elszomorít ez a sok negatív kérdés itt gyakorin? Ti is így látjátok ahogy én?

Figyelt kérdés

3 hete kezdődött el a párkapcsolatom, de olyan hajmeresztő dolgokat, kérdéseket lehet itt olvasni, hogy esküszöm, az internet tönkre tehet egy párkapcsolatot simán, puszta böngészgetéssel...

Amúgy nagyon sajnálatos, hogy milyen téren hűtlenek tudnak lenni az emberek, lehet, hogy én vagyok túl báránylelkű, de ilyen dolgokat nem tudnék sose művelni a párommal.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy Ti hogy vagytok ezzel



2019. aug. 14. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Csodálkozol? Az emberek 90%-a egy állat szintjén megmaradt ösztön- és véglény. Nem olyan szülők nevelték őket, mint amilyenek engem neveltek. Fos a legtöbb ember.
2019. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Üdv a magyar internet egyik segglyukában.
2019. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

De lollypop, az állatkínzós meg a többi más. Mi van, ha mindenki olyan, amilyennek itt leírják? Mi van, ha van egy látszólag számodra tökéletes pasid, aki titkon gyűlöl? Aki undorodik, ha picit is szőrös vagy, undorodik a melled formájától, de punci azért kell?


És honnan lehet tudni, hogy ha nem? És elhiheted, ha nem? Senki nem tudja, mik az ember igazi gondolatai.

2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Ide feljössz. Egyrészt tuti terhes vagy!! Másrészt meg szakítanod kéne, hajítsd ki, de ne rinyálj, és tökéletesnek kéne lenned, mégis adj le az igényeidből 😃
2019. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#7: Attól, hogy a mimóza lelkecskéd nem bírja, még igenis léteznek az általad írt jelenségek (is), és a kérdés pont azokra a jelenségekre éleződik ki, amik nap mint nap történnek a közvetlen közelünkben élő emberekkel, mégse beszél róla senki. Nekem két kolléganőm él elképesztően fos párkapcsolatban, s valójában nem is a problémájuk az elszomorító, hanem hogy nem is akarnak rajta változtatni "jól van ez így" alapon. Egyszóval 22-es csapdája.
2019. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#11


És még én vagyok a nárcisztikus?

2019. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14-es: Lehet félreértelek, de ezt nekem írtad? Mert akkor csak annyit tennék hozzá, hogy nem vagyok terhes, rendesen be is tenne, ha az lennék férfiként :D


Csak férfi létemre, nálam a szerelem mindig is egy érzékenyebb téma volt. Én nem tudnám megcsalni a barátnőmet, egyszerűen nem tudnék visszaélni egy olyan ember bizalmával, aki belém szeret, még akkor se, ha per pillanat nem bánik a legjobban velem.

2019. aug. 14. 22:40
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#16: miért lennék nárcisztikus, mert közlöm, hogy jó családból származom, neveltetést tekintve? Nem kötelező mindenkinek fos családból jönnie.
2019. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!