Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként felajánlkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként felajánlkoztam a férfinak, akibe szerelmes vagyok. Mindent elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a történetünk, de a lényeg, hogy már évek óta tetszünk egymásnak, csak neki családja volt és nemrég vált el. Én nagyon szerelmes vagyok belé és úgy éreztem, megmondom neki, hogy le akarok vele feküdni, mert különben nem tudok tovább lépni. Kétségbe voltam esve, hogy nem bírom ezt a szerencsétlenkedést tovább. Ő természetesen lelkesen reagált. Azóta szégyenlem magam, mert korábban ő komolyat akart tőlem, de így valszeg egy olcsó nő vagyok a szemében. Egy 38 éves férfiról van szó.

26/L


2019. aug. 23. 18:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%

Ami hiba az ügyben van, itt lehet:

" le akarok vele feküdni, mert különben nem tudok tovább lépni"


Tehát nem azt mondtad neki, ami van, hanem azt, hogyan akarod nem létrehozni a szerelmi kapcsolatot, hanem helyette elmulasztani magadban?

Ez azé hülyeség...:)


Tudom, talán ciki azt érezni és felvállalni, hogy szerelmi kapcsolatot akarsz, mert akkor gyengének, kiszolgáltatottnak, sebezhetőnek mutatod magadat - alkalmasint éppen az ellenségednek, hiszen sose tudhatod, ki rejlik a másikban -, de eleve vesztésre játszani meg tuti bukta, nem?

2019. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!