Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként felajánlkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként felajánlkoztam a férfinak, akibe szerelmes vagyok. Mindent elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a történetünk, de a lényeg, hogy már évek óta tetszünk egymásnak, csak neki családja volt és nemrég vált el. Én nagyon szerelmes vagyok belé és úgy éreztem, megmondom neki, hogy le akarok vele feküdni, mert különben nem tudok tovább lépni. Kétségbe voltam esve, hogy nem bírom ezt a szerencsétlenkedést tovább. Ő természetesen lelkesen reagált. Azóta szégyenlem magam, mert korábban ő komolyat akart tőlem, de így valszeg egy olcsó nő vagyok a szemében. Egy 38 éves férfiról van szó.

26/L


2019. aug. 23. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
"már évek óta tetszünk egymásnak, " Akkor miért gondolná, hogy "olcso nö" vagy? Nyugodtan ajánlkozz neki szexelésre továbbra is.
2019. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Jól tudja, hogy ha odakerülne a sor nem bélyeggyűjteményt nézegetnétek.

Egészséges, felnőtt emberek akik vonzódnak egymáshoz, keresik az alkalmat a vágyaik beteljesítésére.

Nem hinném, hogy olcsónak tart ha régóta megy a macska-egér játék.


Én is hasonló cipőben vagyok, bár nem merem neki így konkrétan megmondani, hogy mennyire szeretnék szexelni vele.

Ettől függetlenül tudja és érzi.

2019. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mert ez az egesz megviselt mar es nem akartam belefolyni erzelmileg jobban. Ugy viselkedtem, mint egy prosti, pedig o egy ertelmisegi pasas. Hetvegen fogunk talalkozni.
2019. aug. 23. 20:12
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem rontottál el semmit sem. Neki valószínűleg nem lett volna ereje "udvarolni". Ebben a korban már nem az van, amit a huszonéves csődöröktől megszoktál.

Ha kifejezed iránta az érzéseidet, rajongásodat, hogy neked tényleg ő kell és miatta még a büszkeségedet is félredobod, akkor nem fog olcsó nőnek tartani hidd el! Légy türelmes hozzá.

2019. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
26 evesen kajak ennyi eszed van? Megdug, aztán még tovább fogsz vinnyogni.
2019. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Neked most mi bajod? Nem rontottál el semmit, ha igazán akar, nem emiatt fog ejteni. Inkább örülj, hogy megkapod egyenlőre, a többi meg majd elválik.

Eleontani csak ezzel a béna, önsajnáló nyavalygással fogod, ha nem kapod össze magad.

2019. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok, randizzatok, ismerkedj vele - aztán majd kiderül, mit szeretne tőled. Nem rontottad el szerintem. Ha komolyan gondolja, ki fog tartani.
2019. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Neki termeszetesen nem nyavalygok- csak akinek meseltem , mind azt mondta, hogy igy mar semmi komoly nem lesz belole , max nimfománnak néz.
2019. aug. 23. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Tudom min mész át. Én ugyanugy elszúrtam egy pasival a dolgot, ugyanugy odaadtam magam neki mert akartam őt.

De neked még van esélyed. Ne add fel!

És ezentúl legyél egy kicsit nehezebben kapható.

Annál jobban fog értékelni.

Sok sikert!

L

2019. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egy majd' 40 éves pasi átlát az ilyenen (meg szinte mindenki, aki nem ilyen naiv). Csak mondom. Ha valaki nem akar semmit, akkor a fejetekre is állhattok. A kérdező faszija meg valószínűleg eddig sem akart komolyat, csak marha jól esett az egójának.
2019. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!