Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Miért szexchateltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szexchateltek egy nővel, ha találkozni, élőben megvalósítani a leírtakat nem akarjátok?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez számotokra? Mitől nem elég ő nektek?

Főleg, ha ez hosszú ideje, 5-6 éve tart. Ha van éppen kapcsolata, ha nincs, akkor se történik más ezen kívül, még baráti találkozó sem, nem hogy más.


2019. aug. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

5-6 éven milyen ökör szex chatel egy adott emberrel könyörgöm? 😃

33/f

2019. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem annak adta ki magát aki valójában.

Gazdagnak közben egy putriba lakik.

Nagyfarkúnak miközben hernyó van alatta ami döglött is.

Esetleg van felesége, millió ok, de biztos van vaj a füle mögött.

2019. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Régóta ismerem, egy gimibe jártunk, de akkor nem igazán beszéltünk. Később vettük fel a kapcsolatot.

Tudok arról, ha összejön valakivel, felesége 24 évesen nem hiszem, hogy lenne, mindemellé, főleg, hogy még a szüleinél lakik, amíg befejezi az egyetemet.

2019. aug. 24. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ööö... ennek mi értelme van?
2019. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem idősebbek vagytok. Akkor nem értem én sem, valami baj van a fejében. 5-6 év rengeteg idő, ilyen fiatalon.
2019. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 ha én azt tudnám...

Volt olyan, hogy ő, vagy én kapcsolatban voltunk, de bőven lett volna ideje elhívni randira, amikor mindketten szinglik voltunk. Nyilván kapcsolat alatt ritkult a szexchatelés, de nem szűnt meg. Legalábbis mostanáig.

Most lett megint valami nője, és se szó, se beszéd, tiltott. Ilyet eddig soha nem csinált.

Kardomba dőlni persze nem fogok, csak nem értem, és eszembe jutott. Gondoltam hátha valaki meg tudja fejteni :D

2019. aug. 24. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet nem jössz be neki annyira, hogy felvállaljon, csak neten izgatod és közben másra gondol. Szerintem ne foglalkozz vele
2019. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!