Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok az ünnepekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ünnepekről egy kapcsolatban? Szülinap névnap karácsony? Stb.

Figyelt kérdés
Ha pl. Szülinapra az egyik fél csak tortát ad. Mit gondolnátok erről? Mennyire fontos ez egyébként?
2019. szept. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ünneplem a születésnapom, de egy kókuszos/banános tortának örülnék bármikor. A névnapom egyáltalán nem ünneplem, a karácsonyt meg feleslegesnek tartom.
2019. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy ünneplős, szóval nem a nagy dolgok jönnek be, hanem apróságok. Mondjuk valahogy feldobott szex, a másiknak egy könyv a kedvenc írójától vagy ilyesmi. Szóval nekem az jön be, ha a gondoskodás átjön az egész személyesebb hangsúlyával.
2019. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen hatalmas partikat, meg a divat ünnepeket nem szeretem, viszont azért a páromtól elvárom mondjuk karácsonykor, meg a szülinapomon is, hogy igenis jelentőségteljes dolgot kapjak tőle.


Ezt természetesen viszonzom is, bár ez egyelőre mindig egyoldalú volt, ami számomra nagyon szomorú.

2019. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen ünnepet nem ünneplünk, ajándékot soha nem adunk. Elmegyünk kettesben valahova és ennyi. Herótunk van az összes ilyen mondvacsinált "költsél el 100 ezret rá" ünneptől. Tökre nem azt csinálják az emberek amiről ezek elvileg szólnának. Inkább csinálunk egy közös programot és kész mint hogy kis mütyűröket gyűjtögessünk.
2019. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párom azt se tudja mikor van a névnapja, de én minden ilyen ünnepen meglepem(mármint itt elkényeztetés szintre kell gondolni) . Szülinap, karácsony évforduló-mindegyikre nagyon szép ajándékot kaptam tőle, viszont a névnapom elfelejtette, amin morogtam kicsit, de nem vártam tőle semmi ajándékot csak egy köszöntést
2019. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!