Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom micsinaljak miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom micsinaljak miert érzek igy lehet nekem meg nem való a kapcsolat de akkor miert hianyzik az érzés? 20/L

Figyelt kérdés
Exemmel újra beszelgetunk és megbeszeltuk ha minden jól megy újra osszejovunk. Szeretem de nem tudom hogy most ez szerelem e még vagy sem. Van egy másik srác aki meg velem akar lenni minden percben stb es ot is megkedveltem. Exemmel en szakitottam 2 es fel ev utan mert sok volt a feltekenykedes es nem birtam meg hogy minden percben együtt kellet lennunk mert ha nem behisztizett baratnoimmel se talizhattam nélküle. De viszont nem tudom micsinaljak kedvelem mindkettot az biztos csak nem tudom szeretem e őket. De Élvezem ezt a szingli létet azzal beszelhetek, kavarhatok akivel akarok és jo érzés hogy erdeklodnek irántam de viszont néha olyan rossz egyedul aludni az hogy nincs ott melettem mikor kellene valami vagy igy bármi.
2019. szept. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy itt tartasz, de hát tipikus mai huszonéves lányok probléma... F
2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hellmano ***** válasza:
Aludj plüssmacival :)
2019. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!