Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

A barátommal hivatalosan csak 2 hete vagyunk együtt, de nagyon rég óta ismerjük egymást (2 éve barátok voltunk, de sokszor történt köztünk sokkal több is az idő alatt.). A problémám csak az, hogy nem érzem magam szerelmesnek. Minden jó. Jó vele, bármiről tudok neki beszélni, nőként néz rám és tisztel. Nem tudnám elképzelni, hogy többet ne beszéljünk, ne legyünk együtt, ne csináljunk közös programokat stb. Szeretem ha megölel, ha megpuszil, megsimogat, egyszerűen jó vele lenni. Mégsem érzem azt, mint az első (és eddig egyetlen) szerelmemnél. Nincs meg a bizsergés, a rózsaszín köd. Tisztában vagyok minden hibájával, amiket maximálisan elfogadok, nem vagyok elvakult vele kapcsolatban. Nincs okom a panaszra, mert tényleg megvan a szeretet és kitartok mellette, akkor is, ha néha megingok a szerelem hiánya miatt (attól, hogy ez így mennyire tisztességes).

Egy embert leszámítva sosem tudtam szerelmes lenni senkibe. Megéri így együtt maradni? Nagyon rossz lenne nélküle, nagyon össze vagyunk nőve, csak zavar ez az érzés, hogy talán mégsem.... (ha vele vagyok nem jut eszembe ez a kétely, csak ha egyedül....)

Volt már valaki hasonló helyzetben? 21/L



2019. szept. 10. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Majd ha szerelmes leszel, dobni fogod.
2019. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...mármint másba
2019. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak úgy “dobni” az embereket.
2019. szept. 10. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért vesztegeted az idejét?

Lehet találna mást, aki tényleg szereti és nem csak megelégszik vele, mert milyen jó ember..

2019. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szinte mindegyikunk volt mar hasonlo helyzetben

nem akarlak elkeseriteni meg remisztgetni, de kb. 100%ban biztos vagyok abban, hogy mivel meg ilyen fiatal vagy, egyszer el fog jonni az eletedben egy mindent elsopro szerelem, akiert ott fogod hagyni a mostani "langyos" vizet


tutti biztos, mert en mar elmultam 40 es most elem eletem harmadik mindent elsopro szerelmet ugy, hogy a legelso utan meg voltam gyozodve, hogy soha tobbet nem leszek ilyen szerelmes, aztan sok ev mulva jott a masodik, na mondom ez tutti az utolso es igy oregszek meg, es lass csodat, itt a harmadik

2019. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, és lépj ki a langyos sz.. rból. Annyira fiatal vagy még!
2019. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor nem csak úgy fogod dobni, hanem kíméletesen vágod bele a nagykést. Én se csak úgy dobtam, együtt éltünk, hagytam neki időt az új élet kezdésére, az elköltözésre, nem tettem pikk-pakk utcára csak azért, mert rám talált a nagy illúzió.

Gondolj már bele, mit éreztél/érzel az iránt, akibe szerelmes vagy. Ha lépne feléd, tényleg nemet mondanál neki csak azért, mert lekötötted magad a jó emberhez?

2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nemet mondanék. Nem is keresek senki mást. Nem is tudom elképzelni, hogy mással ismerkedjek. Ez a legnagyobb problémám.
2019. szept. 11. 13:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Beleszerettem. Nem cserélném le öt senkire és semmire. Tökéletes a harmónia közöttünk sosem gondoltam volna. Csak adnom kellett egy esélyt az o és a saját boldogsagomnak. Kitartó munka eredménye de nagyobb összhangban vagyunk mint valaha.
2019. nov. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!