Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy férjezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férjezett nőbe mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha jobban nézel ki, mint a férje, és anyagilag sem állsz rosszabbul, akkor ott fogja hagyni érted.
2019. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit!
2019. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Kölcsönös a szerelem?
2019. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, hisz férje van!
2019. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kölcsönös de azt mondta nem akar mindent a nulláról kezdeni.
2019. okt. 6. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már meg is kaptad a választ. Szeretőnek jó leszel neki (ha kölcsönös), de nem fog elválni miattad.
2019. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén,mert csak szerető lehetsz.
2019. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok csak a másik fél. Szerelmes vagyok egy nős férfiba, ő is belém, de én is megmondtam neki, hogy 8-10 évig még biztos nem válok! Ő vált volna, de így szakított. Ennek egy éve. Pár hónapig ignorált, aztán többször keresett. Nincs túl rajta egy év után sem, ahogy én sem, de pár hete ismét megmondtam neki, hogy engem már nem érdekel. Szeretem a férjemet, emberileg mérföldekkel a volt szeretőm előtt jár, de szerelmes sajnos nem belé vagyok. Mindegy, túl éltem ezt az egy évet nélküle, ezután is megleszek.
2019. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nő tuti nem kellene, aki több éves házasságot rúg fel miattam, mert ha jön egy nálam is jobb, akkor engem is simàn otthagy. Ha férje van, akkor hagyd békén.
2019. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!