Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltál igazán szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltál igazán szerelmes eddig? Mennyi volt ebből ami be is teljesült? Mit éreztél mikor negláttad őt, vagy őket?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írj!
2019. szept. 29. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan kezdjük az igazán szerelmest? :) Szóval az ovit, meg az általános sulit nem számolva: háromszor. Beteljesült egy. Mit éreztem, amikor megláttam őt/őket? Hát, most azonnal magamévá akarom tenni, felfalni szőröstül-bőröstül, de közben majd szétestem a szívdobogástól. :DD

Nő vagyok és van korom is. :))

2019. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igazán, szenvedélyesen, mindent elsöprően szerelmes egyszer voltam, akkor azt éreztem, hogy hazaérkeztem. Amikor ránéztem, azt éreztem, hogy ő a lelkem része és elválaszthatatlanok leszünk. (n)
2019. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legelsőtől (általános 1. osztály 😉) számítva 3x. Ebből az utolsónál tapasztaltam a legintenzívebb érzést valaha. De utólag belegondolva szörnyű emlékeim vannak. Szinte nem is önmagam voltam hónapokon keresztül. Állandóan neki akartam megfelelni. Amikor megláttam, csak annyit éreztem, hogy "kell nekem", de mint utólag kiderült, tévedtem. Hiába szerelmes voltam, be kell látnom, hogy mérgező volt az egész, pusztított. Egyúttal abban is reménykedek, hogy az *igazi* szerelem nem ilyen intenzív és nem ilyen mindent elsöprő érzés lesz (negatív értelemben), hanem nyugalmat, harmóniát hoz. Máskülönben nem akarok szerelmes lenni többé.
2019. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is háromszor. Az utolsóba belehaltam szinte. Most is ugranék, ha hívna. A sok rossz ellenére is.
2019. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1, 3×; 2, A 3. még folyamatban lévő ügy, bármi lehet a vége; 3, Hevesebb szívdobogás, pillantások sokasága felé, hiány, ha nem volt ott. (F37)
2019. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!