Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme negkeresni vslakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme negkeresni vslakit, akuvel egy éve volt egy hónapos "kapcsolatunk", de mem tudtunk kompromisszumot kötni és emiatt vége lett?

Figyelt kérdés

Hiába ismerjedtem azóta másokkal és tudom, hogy elvi dolgokban nem payszoltunk, de mégis állandóan hozzá tér vissza a gondolatom...

Minden erőmmel próbálok ellenállni, ami egy évig sikerült, de most megint felerosodtek bennem az érzések.


Mi lenne a helyes döntés?


2019. okt. 9. 16:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*valakit

*akivel

*passzoltunk


Bocsanat az elírások miatt.

2019. okt. 9. 16:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Irj már példát miben nem passzoltatok!
2019. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a dolgokban továbbra sem passzoltok. Csoda nem lesz,max. a mesékben.
2019. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miben nem passzoltok?

Milyen kompromisszumra gondolsz.

Hogyan váltatok el?

Ő hogyan érez?

2019. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne kövesd el kétszer ugyanazt a hibát. Kivéve, ha nagyon dögös. Akkor csináld.
2019. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Menj haza Feri, részeg vagy!
2019. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak te ragaszkodsz ehhez, ő már azt sem tudja, ki vagy. Most se menne, hagyd.
2019. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A családalapitasban, ő sok gyereket akart, en max 1-et, a kedvéért 2-t vállaltam volna. Ő nem volt hajlandó kompromisszumot kötni.

Illetve csak a fővárosi környezet jöhetett szóba, vidékre soha nem mehettünk, még úgy sem, hogy az én családom ott él.


Én is azon rágódok, hogy ő már a nevemet sem tudja. Szánalmas vagyok, tudom.

2019. okt. 9. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyet sem akart tőled, csak ez volt a kifogás, hogy szakíthasson veled
2019. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked van szíved, neki meg csak egy kaland voltál. Nem hiszem, hogy ennyit érdemelsz. Futni egy olyan ember után, aki már régen elfelejtett... Nagyon megalázó dolog.
2019. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!