Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem egy lánybarátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy lánybarátomba mit csináljak? (lehet kicsit, hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

Egy olyan helyzetbe estem amire nem számítottam. Van egy lánybarátom, elég régóta ismerjük egymást kb 5 éve. (Még egyetemen ismerkedtünk össze, egy csapatban voltunk gólyatáborban) Ez idő alatt nekem volt 1x egy párkapcsolatom és 1x szexkapcsolatom, neki 1x párkapcsolata, de átverték és nem feküdt le vele. Nagyon sokat beszélgetünk, keresi ő is a társaságomat. Viszont körülbelül fél éve egy görbe esténken kielégített szájjal (hozzátenném, hogy én adtam alá a lovat, ő meg nagyon részeg volt) és onnantól beindult a gépezet. Megtanítottam mindenre ami ilyennel kapcsolatos, mondhatni "betörtem". Viszont szerelmes lettem belé ezalatt. Nem merem elmondani neki, mert félek, hogy végképp faképnél hagyna, vagy elutasít... Fogalmam sincs az ő érzelmeiről, hogy érez-e egyátalán valamit irántam, ami több... Szerintetek lépjem meg és kockáztassak? Vagy várjak még, hátha ő lép?

24/F



2019. okt. 9. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha férfi vagy, akkor kerek perec elmondod neki az érzéseidet. Szedd már össze magadat! Ha ahhoz megvolt a bátorságod, hogy részegen megszoptattad, akkor ne legyél már ilyen töketlen.


Mit veszíthetsz? Max visszautasít, de legalább nem húzzátok egymás idejét tovább. De ha meg nem lépsz, akkor hiába vársz a sült galambra.

2019. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha cumiztatni volt eszed, akkor kommunikálni is tudnod kéne.
2019. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Bakker, leszopatod azt fél évig kattogsz?

Nem őt kellett itt betörni, hanem neked lehozni a gólyóidat a pélód alá.

Legyél már ffi ecsém!

2019. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt, hogy nem csak a részeges estén történtek dolgok, hanem utána folyamatosan és azok már józanul.
2019. okt. 9. 20:17
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 Rettenetesen félek attól, hogy elutasít..
2019. okt. 9. 20:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt azt tapasztaltad, hogy nem egy fűvel-fával típus. Lehet, hogy ő is úgy érez, mint te. Légy bátor!
2019. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd békén azt a lányt, ha ennyire töketlen vagy... Tényleg arra jó volt hogy elkapja a zacskós mikrofont, aztán be is akasztottad neki, de TE az érzéseidet az állítólagos barátodnak nem bírod elmondani...

Egyébként nem hiszem, hogy csak úgy, hagyta volna, hogy elvedd a szüzességét, ha nem érezne irántad semmit. Haveri alapon nem működik az ilyen.

2019. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 he84 ***** válasza:
60%
Ennyire nem kéne félned kérdező, hogy mit fog hozzá szólni. A kockázatot vállalnod kell és idővel jobb lenne neki elmondanod, akkor már nem leszel ez ügyben feszült. Legyél bátor, ám ha emiatt megszakítaná a barátságotokat, akkor ő nem volt mégse annyira jó barát és ilyen téren is ijedős akkor. Ám az egyik válaszoló téved, mert igenis haveri, baráti szinten is megy a nőknek is a szex, meg egyéb intimítás is. Ezt nőként mondom és részben saját tapasztalat, hogy nem mindenkinek muszáj hozzá beleszeretnie a másikba. Persze nők között kevesebb példa van erre, de ettől még létezik és nem csakis magamból indulok ki. Ő vagy barátság extrákkal viszonynak tekinti már a kapcsolatatokat, vagy némi eséllyel talán ő is szerelmes beléd. Nyerhetsz is, veszthetsz is, ha brvallod bátran neki kérdező. Legalább kiderülne az is, hogy mennyire jó és kitartó barát.
2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utolsó válaszoló!

Te nő létedre elvesztetted volna így a szüzességedet a legjobb barátoddal? Nem hiszem, hogy érzelem nélkül az mehetett neki, főleg, hogy a kérdező szövegéből azt veszem ki, hogy a csajnak semmi tapasztalata nem volt.

2019. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, szűz volt... Várom még a válaszokat
2019. okt. 10. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!