Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem egy lánybarátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy lánybarátomba mit csináljak? (lehet kicsit, hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

Egy olyan helyzetbe estem amire nem számítottam. Van egy lánybarátom, elég régóta ismerjük egymást kb 5 éve. (Még egyetemen ismerkedtünk össze, egy csapatban voltunk gólyatáborban) Ez idő alatt nekem volt 1x egy párkapcsolatom és 1x szexkapcsolatom, neki 1x párkapcsolata, de átverték és nem feküdt le vele. Nagyon sokat beszélgetünk, keresi ő is a társaságomat. Viszont körülbelül fél éve egy görbe esténken kielégített szájjal (hozzátenném, hogy én adtam alá a lovat, ő meg nagyon részeg volt) és onnantól beindult a gépezet. Megtanítottam mindenre ami ilyennel kapcsolatos, mondhatni "betörtem". Viszont szerelmes lettem belé ezalatt. Nem merem elmondani neki, mert félek, hogy végképp faképnél hagyna, vagy elutasít... Fogalmam sincs az ő érzelmeiről, hogy érez-e egyátalán valamit irántam, ami több... Szerintetek lépjem meg és kockáztassak? Vagy várjak még, hátha ő lép?

24/F



2019. okt. 9. 19:41
1 2
 11/18 he84 ***** válasza:

Igen 9-es válaszoló, ha a legjobb barátomhoz minimum vonzódok is baráti érzéseken kívül szerelem nélkül is igen. Mint írtam feljebb, figyelj jobban:

"igenis haveri, baráti szinten is megy a nőknek is a szex, meg egyéb intimítás is. Ezt nőként mondom és részben saját tapasztalat, hogy nem mindenkinek muszáj hozzá beleszeretnie a másikba. Persze nők között kevesebb példa van erre, de ettől még létezik és nem csakis magamból indulok ki."

Nyilván egy idegennel nem, de ha van őszinte barátság és ha van vonzódás, akkor is mehet a dolog. A szerelem nyilván hozzátesz a dologhoz pluszba, de anélkül is megy nekem is és még néhány nőnek is, még ha nem is minden nőnek. Ez egy butaság, tévedés hogy minden nőnek szerelem kell hozzá, mert nem feltétlenül. Persze nőből is, férfiból is van akinek igen és úgy könnyebben megy nekik. Én például korábban egy régi legjobb barátommal akartam vonzódással együtt, ám ő nem annyira akarta. Na de hagyjuk, ez bonyolult és hosszú sztori, nem igazán tartozik ide.

2019. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj neki az érzéseidről, mondd el neki hogy mellette más nőt észre sem veszel, mellette érzed jól magad blablabla...

Ha jól kijöttök és szexel veled akkor minimum vonzódik hozzád tökfej!

2019. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még
2019. okt. 13. 13:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet kérdező?? Remélem már együtt jàrtok?! 😉
2019. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Várok még bíztató szavakat, véleményeket... Nem mertem neki elmondani...:(
2019. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15 wtf? Miért válaszolsz a nevemben?!

Annyi történt, hogy azóta is összejárogatunk viszont sokkal érzelmesebbek az együttléteink. Ezt meg is jegyezte ő is, hogy valami más... De nem mertem elmondani neki, nagyon félek a csalódástól, nagyon szeretem őt.. nem akarom elveszíteni.

2019. nov. 21. 21:44
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen te aztán nem mondom mi vagy...nem mondom, inkább segíteni szeretnék.

Mondd neki hogy ő számodra különleges, a nap legjobb része mikor találkoztok, hogy sokat gondolsz rá, senki mást nem látsz ilyen vonzónak...

2019. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 he84 ***** válasza:
Figyelj kérdező, ne legyél már ilyen félős. Vállald és mondd el neki, mert így csak nyomasztani fog. Ha meg ő is megállapította már, hogy valami más lett köztetek és mivel már érzelmesebbek köztetek a dolgok, így nincs mitől félned. Legalábbis nagy eséllyel nem kell félned. Ha annyira ellenére lenne, akkor nem ment volna bele és nem is folytatta volna. Ne csak félj, hanem figyeld a jeleket és gondolkozz is. Na meg ha már tanácsot, választ kértél, akkor ne utasítsd el ennyire, ha nem azt javasoljuk többen amit tennél, csak mert te félsz túlzottan meggondolatlanul, ami könnyebb, ám egyben rossz is bizonyos értelemben. Ennyi erővel kár volt megkérdezned itt, ha már döntöttél, még ha rosszul is. Elmondtam miért ás gondold át újra, de most már teljesen és megfelelően.
2019. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!