Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék holnap, azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék holnap, azaz okt.22-én hosszú (bokáig érő) köntöst, esetleg vékony frottír, elől zippzárast venni? Vagy milyen cucc lenne legalkalmasabb egy intim együttléttel kecsegtető estéhez fogadni a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Segítség! Egy farmer szexi pólóval nem jó! Vastag, merev a farmer, s ha lehúzzúk... Kínos úgy maradni, a lábam nem szép. Jobb lenne ha azt takarni tudnám, hogy a hangsúly a felsőtestemen legyen. Első alkalom!
2019. okt. 21. 22:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
Jaaa, én félreértettem. Én úgy értelmeztem, hogy szűz még a kérdező és holnap élete első alkalma lesz.
2019. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat, mert el sem hiszitek milyen hasznos volt számomra, amit mondtatok. Rádöbbentett, hogy nem aggódhatok amiatt, ami nem tetszik magamon, mert akkor veszett fejsze nyele. Reménytelen az egész ügy.

Arra gondolok, senki nem tökéletes, meg izlések és pofonok... Stb. Lényeg, hogy azt érezzem, én nagyon nagy gyönyört, örömet fogok okozni, mert szeretem. Kösz mindenkinek! De azért még írhattok, ötletet, bátorítást! Többet értek, mint 100 pszihológus, ingyen és perceken belül!

2019. okt. 21. 22:55
 13/26 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló! Nem értetted félre! Számomra az első alkalom lesz! Mit tanácsolnál? Nagyon szeretem, szeretném, ha nem csalódna bennem! Már régóta ismerjük egymást. Egy ideje (július 28) együtt is vagyunk, de a lábamat, illetve meztelenül még nem látott!
2019. okt. 21. 23:01
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
#13 ja akkor jó, elbizonytalanított pár válaszoló. Jótól kérdezed egyébként, én is szűz vagyok még, azért is csodálkoztam először, hogy szűz lányként az a legnagyobb dilemmád, milyen köntöst vegyél fel :D De ne aggódj. Ha ő is úgy szeret, ahogy te őt, nem fogja zavarni. Örökké meg úgysem takargathatod előtte a lábaidat. Csak bátran, hajrá, szép első alkalmat kívánok:D
2019. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem köntös kell, hanem vörösbor. A gátlások alkoholban oldódnak.
2019. okt. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Vörösbor és pezsgő is van. Süssek sajtos pogácsát délelőtt?
2019. okt. 22. 02:43
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell a pogi. A pezsgőt felejtsd el, puffaszt vagy a fejedbe száll, egyik se kívánatos hatás.
2019. okt. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Hangulatvilágítás. Csodákra képes. A másiknak épp csak a körvonalait látod. Én egy karácsonyfa fényeinél veszítettem el :D bár fájt, de jó emlék maradt. Annyit tudsz még esetleg csinálni hogy megkéred hogy húzza rátok a takarót. A pia jó tud lenni, az én párim speciel ellenezte.
2019. okt. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy mondtad, a pezsgő puffaszt. Nem tudtam, pedig tényleg, buborékos. Elteszem Szilveszterre. Kösz.
2019. okt. 22. 08:02
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

Ne aggódj, ruhában is egész jól látszik, hogy kinek milyen az alakja, a lába, és te így tetszel neki. Te is tudod, hogy van-e pocakja, vékony vagy vastag a combja, stb, pedig akkor te se láttad meztelenül őt. De amíg várod, hogy örömet okozz. Na, pont így van vele ő is. Meg biztos izgul, hogy mekkora az akkora, mit szólsz hozzá, és nem akar fájdalmat okozni. (Ugye tudja, hogy ez lesz az első?)

Ha nem tetszene neki a lábad, össze se jön veled.


(Ezen a mondaton gondolkozz el: Úgy szeretném visszakapni azt a testet, amit 18 évesen annyira szégyelltem!😉)

2019. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!