Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laila Qassam kérdése:

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
20 évvel ezelőtt 10 évig éltünk együtt és most újra egymásra találtunk. Nem tudom, hogy mit tegyek. Együtt él egy nála 15 évvel idősebb nővel, aki annak idején segített rajta. Elmondása szerint szerelmet soha nem érzett iránta És most úgy vannak együtt. Mint anya és fia és külön szobában alszanak nincs közük egymáshoz. 1 hónapja, hogy jár hozzám minden vasárnap És anyagilag is támogat. Minden nap felhív, szavakkal És tettekkel is bizonyítja hogy szeret de még vár, mert abban a környezetben ahol él jól keres és valamilyen szinten ezáltal függ tőlük, hogy jól fizető munkája van. Igen ám de felvetődött bennem a kérdés hogy meddig kell várjak? Eljutottam arra a pontra hogy a nap minden percében hiányzik és nagyon szeretem, úgy, hogy szinte fáj! Akivel együtt él az beteges, és és arra várni hogy majd egyszer ha nem lesz végleg együtt lehetünk. Nem csak titokban. Rosszat kívánni senkinek nem szabad. De nem látom az út végét. Nagyon fáj és döntésképtelen vagyok. Adjatok tanácsot légyszíves!
2019. okt. 22. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a car alakot kerüld el jó messzire!!!

A punciért alakoskodni, hazudozni nem teljesítmény. Nézd meg, hogy használja ki azt, aki segít rajra és szereti. A halálát várja.

2019. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"És most úgy vannak együtt. Mint anya és fia és külön szobában alszanak nincs közük egymáshoz."


Ja, minden foglalt, tilosban járó pasas ezt a szöveget ismétli a szeretőjének.


"szavakkal És tettekkel is bizonyítja hogy szeret de még vár, "


Jelen esetben csak szavakkal etet, de még azzal sem bizonyít semmi értelmeset.

Vár?Mire?Tapsra?Valaki majd megoldja helyette az életét, vagy mit akar?

Hagynám a pcsába az ilyen lényt.

2019. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is mindent be kell azonnal kajálni, amit egy hímnemű kiejt a száján?
2019. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És te elhitted minden szavát.Ha jól értem,anyagilag attól a 15 évvel idősebb nőtől függ és ha otthagyja el lesz zárva a pénzcsap.Megsúgom neked,hogy esze ágában sincs otthagyni,te csak szeretőnek kellesz.
2019. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamuzik.
2019. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked még komolyan nem esett le, hogy te vagy neki a hétvégi ingyen kefélés anya mellett? Szerinted mire kellesz neki?
2019. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki válaszolt! Szívesen várok még tanácsokat másoktól is.
2019. okt. 23. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!