Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért beteges dolog azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beteges dolog azt nézni, hogy a párom mikor volt fent utoljára messengeren? Aki nem nézi, az miért nem nézi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 09:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
37%

Azért nem nézem, mert tudom, hogy összetartozunk.

Azért se, mert kikapcsolta az elérhető jelzést.

Azért se, mert néha én se szülők ki, akár egész éjszakára se.

Azért se, mert ott a Viber, sms, mifenét

Te bele is csavarodtál a birtoklás vágyadba, ő meg ezt nem tűrte.

Helyesen!

2019. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem nèzem mert millio megy egy modon àtverhet a neten ha akar. Àlprofil, viber, whatsapp, kàrtyacserék, titkos csoportok, önmegsemmisitö üzenetvàltàsok, plusz abbol hogy mikor van fent mikor nem aztàn vegkepp nem lehet semmit meg tudni.


Részemröl lekövethetetlen a màsik a neten joformàn. Illetve engem a legbetegebb sem tudna ellenörzes alatt tartani. Rém felesleges ezen a szàlon nyomozni.

2019. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%

Azt szerettem amikor elbúcsúzott mondván,hogy ő megy aludni de utána órákig elérhető volt :D

Egy bizonyos pont után azért eljut odáig az ember, hogy nem akar többet szamár lenni akit kihasználnak, és igenis ezek kérdést hagynak maguk után hogy miért búcsúzik el és miért marad online órákig utána..és a kedvencem az volt,hogy ráírtam és rá 2 percre válaszolt is.tehát nem csak az volt ,hogy bekapcsolva hagyta a gépét és bejelentkezve maradt véletlenül :D Rühellem amikor valaki hülyének néz ennyire ,de legalább átlátszóak mert el se rejtik magukat. Akinek ez nem szúr szemet az nem szeretné ha az igazság fájna.. Persze mindenki maga dönti el mit nyel le és mi az amit már nem hajlandó eltűrni.

Ja és az esetek 99%- ban igazam volt, tényleg más nőkkel beszélt és valóban megcsalt.

2019. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%

Márpedig ez beteges. Nálam nem fér bele ez a fajta ellenőrizgetés. Én sem foglalkozom vele ki mikor van fent, engem se sasoljon.


35/n

2020. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén, így belegondolva még soha nem jutott eszemben, hogy megnézzem, hogy fent van e. Együtt élünk, egymás nélkül csak munkába, boltba, néha külön-külön a barátainkkal megyünk el. Nem vagyunk egymástól távol napokat. De akkor sem néztem ezt, amikor még nem éltünk együtt. Minek? Tényleg nem értem.
2020. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

Amikor megcsalt exem,az első jel az volt hogy mindig fent volt messengeren de nekem nem írt vissza csak órák múlva.

(barátaival whatappon irt csak) kideürlt hogy egy csajjal írogat folyton messengeren....

2020. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Exem állítólag nagyon elfáradt este a semmit tevésben/ összejöttünk,megvolt neki a tuti velem a munkahelye(i) hírtelen problémás(ak) lett(ek). Azt mondta sokszor,hogy bealudt beszélgetés közben.... utólag kiderült csak nekem aludt;).

Amúgy ha nem bízol egy nőben/pasiban miért vagy vele?? Szex legalább jó vagy jól főz?

2020. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!