Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért beteges dolog azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beteges dolog azt nézni, hogy a párom mikor volt fent utoljára messengeren? Aki nem nézi, az miért nem nézi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 09:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok se féltékeny se kontrollmániás. Akkor van fent amikor akar, amúgy se Messengeren beszélünk.
2019. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Engem sajnos sem messengeren, sem pedig telon nem keres a párom...

Sajnos ezt ertem el a viselkedésemmel:(

2019. okt. 31. 12:50
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres, akkor nem érdekled, azt pedig nem azzal érted el, hogy nem a Face-en kotlasz egész nap. Hanem mert valamiért nem veled akar lenni. Itt más a probléma, ez max egy ritka gyenge kifogás.
2019. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Az exem nem volt megbízható, ott én is azon kaptam magam, hogy nézem, mikor volt elérhető. Elég záros határidőn belül ebbe bele lehet csavarodni.

A jelenlegi páromnál ez meg se fordul a fejembe. Elmeséli hol van, mit csinál, bízok benne.

2019. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

"Engem sajnos sem messengeren, sem pedig telon nem keres a párom...


Sajnos ezt ertem el a viselkedésemmel:("


Ezt maximálisan megértem. A normális emberek nem a facebookon élik az életüket. Attól, hogy valaki éppen fent van és elérhető még egyáltalán nem biztos, hogy rá is ér. Általában ha megnézed a facebookot (néha elég ha csak feloldod a telefont) akkor "felébred" a messenger is és elérhetőnek mutat. Akkor is ha csak megkerestél egy bejegyzést facebookon vagy írtál egy kollégának.

A másik meg hogy ha még rá is ér a másik akkor sem kell 0-24-ben írogatni. Nem is lehet. Még élőben sem lehet folyamatosan kommunikálni nem hogy messengeren, egyszerűen ha nem 2 napja ismeritek egymást nincs miről beszélgetni.

Én is baromi zabos lennék ha valaki azzal csesztetne, hogy miért nem írok neki ha fent vagyok. Egyrészt mert hiába vagyok fent ha közben mást csinálok, nem fogok tudni normális beszélgetést fenntartani. Illetve ha nem tudok éppen értelmes dolgot mondani akkor mégis mit írjak? Kérdezzem meg 5 percenként, hogy "mizu", amire úgy is az lesz a válasz, hogy "semmi"?

2019. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A kötekedésem miatt elege lett belőlem
2019. okt. 31. 13:37
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Mert szinte mindenkinek 0-24ben fut az a szar a telefonján és állandóan nyomkodják. Abból mégis mit tudsz meg? Attól még BÁRHOL lehet.

Amúgy, néha semmi köze a valósághoz. Most megnéztem, mikor voltam elérhető. 3 perce léptem ki és 7 napot ír. Este is voltam fent. Erről ennyit.

2019. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

Nahát milyen meglepő.. Korábban nem jutott eszedbe gondolkodni? Teljesen alap, hogy ezzel a viselkedéssel elüldözöd magad mellől, nem csak őt hanem mindenkit! Ha nem változtatsz a nyomorult önbizalomhiányodon meg pocsék kötődéseden akkor soha az életben nem lesznek normális emberi kapcsolataid, párkapcsolatod se.

Ezt már úgyse tudod visszacsinálni, ennek a kapcsolatnak már annyi, de talán ha tanulsz ebből és változtatsz akkor a következő szerencsétlent, aki szóba áll veled, nem terrorizálod addig, amíg meg nem gyűlöl egy életre téged is és minden hozzád hasonló beteg elméjűt.

2019. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem nezhetnel, nalam minden eszkozrol es verziorol nezem, mast mutat. Es ezzel mit is ersz el?
2019. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha mással akar beszélgetni, megteszi, és nem csak messengeren. Ha téged nem keres, az azért van, mert konkrétan nem érdekled. Innentől tök mindegy, kivel enyeleg vagy nem, te le vagy passzolva.
2019. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!