Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el az orvost?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az orvost?

Figyelt kérdés

Sziasztok na szoval az a helyhet h bele szerettem az orvosomba gyerekkorom ota segitwtt meg mentette az eletem mar 22 vagyok nagyon regen lattam es hianyzik :(

Fudom h platoi h felejtsem el vegleg???sok minden esze,be van mikor aludtam es arra ebredtem fel h nezz es mosolyog ram es mikor lattot melltartoba es azt mondta h biztos sok fiu udvarol es en mondtam h van 1 par es o meg ki ment a szobabol ez is erdekes nem?? 22/N



#szerelem #orvosba
2019. nov. 10. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokat el irtam****
2019. nov. 10. 00:40
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

Miért kell/akarod elfelejteni?


Mozdulj rá, és élvezd!

2019. nov. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy van egy csomó jelölted.

Neki is, nyilván.

2019. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Xl mukorommel eleg nehez irni nyomorekok🖕🏾

Amikor mar nincs masba bele kotni csak az irasba unalmas eletuek🤔😃

2019. nov. 10. 11:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Jol van fotel harcos senki nem kivancsi a velemenyetekre

Nem tehetek rola h nincs eletetek sem...💁🏻‍♀️

2019. nov. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!