Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha barátnöm lesz akkor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnöm lesz akkor azt érdemes eltitkolni hogy évekig voltam munkanélküli?

Figyelt kérdés
Jól gondolom hogy ezt nem szabad bevallani egy lánynak?

2019. nov. 10. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Jól.
2019. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha helyreálltál már, miért ne mondhatnád el?
2019. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha mondjuk azért voltál korábban munkanélküli mert egész nap piáltál, szotyiztál, füveztél, a kanapén döglöttél (egyszóval lusta ingyenélő voltál), az nem számít jó pontnak, de ha pl nem találtál munkát pályakezdőként, vagy nem tudtál a szakmádban elhelyezkedni akkor szerintem azt különösebben nem kell szégyellni. Én pályakezdőként kb 6 hónapig keresgéltem mire megtaláltam azt a helyet ahol most is vagyok. Sok ember életében vannak ilyen szakaszok
2019. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 árokpart ***** válasza:
Már miért kellene eltitkolni?
2019. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Hazudozni, titkolózni azt nem szad. Ha most van rendes munkád, akkor nincs ebben semmi rossz.
2019. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem muszaj az orrara kotni. AMugy se ertem miert azon agyalsz, hogy mi lesz ha lesz csajod. Elobb szerezzel csajt, aztan akkor kell atmenni a hidon, ha odaertel.
2019. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Belegondolva egy volt barátommal sem volt köztünk téma soha, hogy eddig melyikünk hány hónapig/ évig volt munkanélküli az eddigi életében...


Másfél évet csúsztam a főiskolával, ezt is csak az tudta akivel éppen akkor együtt voltam...


Utána pályakezdőként 4 hónapig voltam munkanélküli mire állást találtam, akkor éppen nem volt senkim, de utána ez sem merült fel témaként soha.


Nem tudom hogy merülhetne ez fel egy beszélgetésben, de ha mègis felmerül szerintem nem érdemes eltitkolni.


N

2019. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, az emberek általában a pozitív dolgokkal szoktak indítani. De ha szépen alakulnak a dolgok (és beszélgettek annyit, amennyit egy ismerkedő, egymásra kíváncsi párocska szokott), valószínűleg előbb-utóbb szóba kerül, ki mivel foglalkozott. De amúgy miért kéne titkolni? Ha a barátnőd átlagos ember, akkor valószínűleg ő is volt már kisebb-nagyobb gödörben az élete során. Fölösleges játszani a mindig napfényes életű díszpolgárt, olyanok csak az instagramon és a jehovás kiadványokban vannak.
2019. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyetem után (válság idején nem mostanában) 2 évig voltam pályakezdő munkanélküli. Az első fél évben azért nem volt melóm mert ígéretet kaptam hogy “fél év és kezdhetek” amiből mégse lett semmi csak kínos szabadkozás az igérőtől és mégrosszabb szitu nekem . Az utolsó félévben meg már biztossá vált a meló de a belépés dátuma messzire lett csúsztatva. 1 év volt az amikor tényleg úgy voltam munkanélküli hogy annak is gondoltam magam(2011). Volt pénzem tehát kunyerálnom nem kellett meg adósságot se halmoztak fel, csak abban az időben nem ment a csajozás mert a “mi a neved?” után rögtön a foglalkozás érdekelte a nőket. De ha sínre kerül végre valaki és a hátrányos múlt nem okozott maradandó bajt akkor mit oszt vagy szoroz?!
2020. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!