Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült hogy jóban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy jóban vagyok egy 32 éves pasival és most nagyon szégyenlem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, munkatársam volt nagyon megszerettem és ő is engem. Nagyon jól érzem magam vele

Egy ismerősöm aki Féltekény rám meg látott ezzel a pasival és elmondta mindenkinek még a szüleimnek is. Rájöttek hogy sokat hazudtam nem nekik, mikor azt mondtam a barátnőmnel alszom akkor a pasival voltam,nagyon sok ilyen volt. És annyira fáj hogy már nem hisznek nekem,barmit mondok


2019. nov. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát elég nagy hiba volt hazudni, de megértelek. Hogyan reagáltak? A bizalmukat elveszítetted egy időre, de biztos nem tart örökké. Ülj le velük megbeszélni, esetleg be is mutathatnád nekik a párod, ha tényleg szeretitek egymást. Akkor nem kellene neked se hazudoznod többé.
2019. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze van bárkinek is ahhoz, hogy egy felnőtt 19 éves lány kivel van együtt és kivel alszik?
2019. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hazudni! Azon túl mit szégyenlesz?
2019. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, mi ezzel a gond, miért kell titkolni. Köztünk 11 év van a férjemmel, 18 voltam, amikor összejöttünk. Soha, senki nem szólt be a korukra és mi sem éreztük meg sosem. 15 éve vagyunk együtt.
2019. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni és akkor nincs gond. Ezen egyébként sincs mit szégyellni, felnőtt emberek vagytok
2019. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!